وحید حکیمی سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه از تیمداری این تیم در رقابت‌های لیگ یک خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید حکیمی سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص آخرین وضعیت این تیم گفت:

تیم ما تا روزهای قبل، به دنبال فروش سهمیه خود بود و به دلیل عدم حمایت مسئولین و دلسرد شدن آقای پرویزی، زمان را از دست دادیم اما خوشبختانه با انتخاب‌های هوشمندانه مهندس پرویزی، و امیدواری دادن مسئولین استان تیم ما با قدرت در بازی‌های لیگ یک شرکت خواهد کرد.

 

وی در پاسخ به این سئوال که چه شد یک فصل از تیم خوشه طلایی جدا شد و اکنون به تیم برگشت نیز گفت: من از باشگاه جدا نشدم بلکه صلاح بر این بود تا کمی از تیم دور باشم. فصل قبل رسماً در تیم سمتی نداشتم اما همواره هرجا احساس می‌شد، به تیم کمک کردم و اکنون نیز باشم یا نباشم برایم مهم نیست و آنچه مهم است، موفقیت تیم خوشه طلایی و شهر ساوه است.

حکیمی در خصوص اینکه هدف خوشه طلایی در این فصل چیست توضیح داد: ما شاید دیر وارد پروسه تیمداری شده‌ایم، اما هرچه در توان داریم خواهیم گذاشت و تیمی قدرتمند خواهیم بست. به لطف خدا و توانایی خودمان، قول می‌دهیم تیمی بهتر از سال‌های گذشته و قدرتمندتر را با حمایت مالکیت تیم و مسئولین روانه بازی‌ها کنیم. شادی هواداران و مردم ساوه در اولویت فلسفه تیمداری ما است و انشالله با کمک آنها، بتوانیم به این مهم دست یابیم.

سرپرست خوشه طلایی در خاتمه عنوان داشت: ظرف ۲۴ ساعت آینده سرمربی تیم خوشه طلایی مشخص خواهد شد و تمرینات نیز از هفته آینده استارت خواهد خورد. انشالله با حمایت مالکیت باشگاه و همچنین مسئولین عزیز، تیمی در خور شأن مردم ساوه خواهیم بست و فقط برای لیگ برتری شدن، به میدان خواهیم رفت.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.