سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور پیروزی برابر شاهین شهرداری بوشهر برای تیم ما بسیار مهم و ضروری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا طلایی منش  با اشاره به دیدار هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت: در دیدارهای خانگی نمی‌خواهیم به هیچ تیمی باج دهیم و در تمام این دیدارها محکوم به کسب ۳ امتیاز هستیم.

وی افرود: ۳ امتیاز دیدار برابر شاهین شهرداری بوشهر برای‌مان از نان شب هم واجب‌تر است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه در زدن ضربات آخر بدشانس هستیم، گفت: در ۲ هفته گذشته برابر ملوان بندرانزلی و آرمان گهر سیرجان اگر کمی خوش شانس‌تر بودیم قطعاً امتیازات کامل را از این دو بازی گرفته بودیم.

طلایی‌منش خاطرنشان کرد: هفته گذشته برابر آرمان گهر سیرجان در خانه حریف بازی بسیار زیبایی ارائه دادیم و اگر واکنش‌های فوق‌العاده دروازه‌بان حریف نبود به طور قطع پیروز می‌شدیم.

وی با اشاره به تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: تیم فوتبال شاهین از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران بوده که لیگ برتر را هم تجربه کرده و ما بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: اما ما در این دیدار محکوم به پیروزی هستیم و از سوت آغاز مسابقه برای کسب پیروزی خواهیم جنگید.

طلایی‌منش با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در چند روز اخیر به دلیل شرایط آب و هوایی و بارندگی شدید نتوانستیم تمرینات خوبی را در چمن داشته باشیم و اکثر تمرینات به تعطیلی کشیده شد.

وی افزود: محروم و مصدومی در این دیدار نداریم و با تمام توانمان برای کسب ۳ امتیاز خواهیم جنگید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.