سرمربی پارس جنوبی جم گفت:بابت کسب نتایج ضعیف از تمامی مردم جم عذرخواهی می کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایمان رزاقی راد در ابتدا اظهار داشت:جا داره در ابتدای صحبتم از مردم خوب جم بابت کسب نتایج ضعیف عذر خواهی کنم و قول می دهم که پارس جم واقعی را از بازی آینده خواهند دید.

متاسفانه علی رغم انجام بازی های با کیفیت ،در نتیجه گیری ضعیف عمل می کنیم و توپ های آخرمان به گل تبدیل نمی شود و این بهای بازی دادن به جوانان است.

وی افزود:متاسفانه تمام اسکلت تیممان به خاطر مشکلات گوناگون ،نسبت به فصل گذشته تغییر کرده و با توجه به بودجه و مشکلات مالی و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی که تیم از فصول قبل داشت  ، مجبور شدیم تیم جوانی ببندیم ، دنبال بهانه تراشی نیستم اما مشکلات زیادی وجود دارد که به لطف مسولین محترم شرکت ملی نفت، منطقه ویژه،شهرستان جم ، مدیریت باشگاه و هوادران عزیزمان مطمئنم از آن ها عبور میکنیم ،نگرانی هواداران و مردم جم را کاملا درک میکنم و مطمئنم با حمایت و دست در دست هم دادن ، پارس جم واقعی را از بازی آینده خواهند دید ، و با کسب ۳ امتیاز روز های روشنی را برای این تیم پیش بینی میکنم.

رزاقی راد خاطر نشان کرد:دوست دارم هوادارامان در این روز های سخت کنارمان  باشندو حمایت کنند و الان بیشتر از هر چیزی به روحیه دادن ان ها نیاز داریم تا با دست در دست هم دادن بتوانیم اولین بردمان را در خانه جشن بگیریم .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.