سرمربی ویستا توربین گفت: دوست نداشتیم این نتیجه رقم بخورد اما بازیکنان ما پس از گل اول خودشان را باختند و گل‌های بعدی را دریافت کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میلاد بلادی، پس از شکست چهار بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: بازی خوبی بود و جا دارد به پرسپولیس تبریک بگویم چون بسیار تیم شایسته‌ای است و بازیکنان خوبی دارد. برای یک آنالیز خوب باید بازیکنان خوبی هم داشته باشید. بازیکنان ما دقایقی آن چیزی را که می‌خواستیم در زمین ارائه دادند اما پس از دریافت گل اول به مشکل خوردیم. این‌جا سطح بازیکنان بیش‌تر مشخص می‌شود و بازیکنان ما خودشان را باختند.

او ادامه داد: البته از آن‌ها انتظاری نمی‌رفت چون پرسپولیس بازیکنان بزرگ و مهره‌های توانمندی دارد. دوست نداشتیم این نتیجه رقم بخورد اما بازیکنان ما پس از گل اول خودشان را باختند و گل‌های بعدی را دریافت کردند. داوری در این بازی ایراد نداشت اما روی گل‌ها فکر می‌کنم داور اشتباه داشت. البته من در زاویه خودم دیدم و شاید آن‌ها بهتر دیدند. داوری مساله خاصی نداشت.

 سرمربی ویستا توربین اضافه کرد: از مجموعه و شرکت ویستا توربین تشکر می‌کنم چون مدیران بسیار خوبی داریم. زمانی فوتبال تهران تیم‌های بسیار زیادی داشت اما امروز در لیگ یک فقط دو تیم تهرانی حضور دارند. مجموعه ما از جوانان دارند حمایت می‌کنند و بیشتر بازیکنانمان از لیگ سه با ما بودند. این تیم حمایت شد و امروز در لیگ دسته یک حضور دارد. امروز بازیکنانی را بازی دادیم که حتی در لیگ یک هم بازی نکرده بودند اما می‌خواستیم دیده شوند. باز هم خداراشکر می‌کنم و از بازیکنانم توقع زیادی نداشتم.

او با بیان این‌که " من سال ۸۸ در پایه‌های پرسپولیس حضور داشتم" گفت: سه چهار سال سابقه حضور در پرسپولیس را در دوره‌های آقای کاشانی و آقای انصاری فرد داشتم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.