مس کرمان در این فصل از رقابت های لیگ دسته اول مثل چند فصل گذشته تنها به صعود می اندیشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مس کرمان در نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست با 33 امتیاز بعد از تیم‌های ملوان بندرانزلی که 39 امتیاز اندوخته دارد، همراه با خیبر خرم آباد و تنها با تفاضل گل کمتر با کسب 33 امتیاز در رده سوم جدول ایستاده است تا هم چنان یکی از بخت‌های مسلم صعود به لیگ برتر در این فصل باشد.
مس کرمان که در چند فصل گذشته تا روزهای آخر یکی از تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر بوده و در لحظات پایانی نتوانسته بود جواز صعود را بگیرد خوب می‌داند که در نیم فصل دوم هر بازی آنها حکم فینال را دارد و نباید به سادگی از کنار آن حتی با ضعیف‌ترین تیم‌ها عبور نمایند چرا که ممکن است حتی با یک گل کم تر از صعود باز بماند که سابقه ناخوشایند آن را هم دارد. 
نارنجی پوشان در نیم فصل نخست عملکرد خیلی خوبی داشتند و هفته های متوالی پیروز شدند اما در گام‌های پایانی نیم فصل کمی از شرایط خوب خود فاصله گرفتند، فرزادحسین خانی در نخستین تجربه سرمربی گری خود در لیگ یک خیلی امیدوار است طلسم عدم صعود مس کرمان را بشکند تا تبدیل به مرد شماره یک استان کرمان شود.

مسی ها امروز در اولین هفته نیم فصل دوم به مصاف تیم شمس آذر قزوین بحران زده می روند و کسب سه امتیاز این بازی برای آنها بسیار دارای اهمیت است تا در آغاز دوباره مسابقات گام خود را محکم برداشته باشند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.