مسابقات هفته بیست و یکم لیگ یک فردا با انجام ۹ بازی انجام می گیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا شنبه با انجام ۹ بازی در سراسر کشور برگزار خواهد شد تا تیم‌ها در دومین دیدار نیم فصل دوم راه خود را برای صعود و فرار از قعر تلاش کنند. 

 

در پایان هفته بیست و یکم ملوان بندرانزلی با کسب ۴۶ امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت و  تیم‌ مس کرمان با کسب ۴۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۶ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۰ امتیاز و مشس آذر قزوین با ۱۹ امتیاز در منطقه سقوط هستند. 

 

در این مطلب نگاهی به بازی های هفته بیست و یکم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

 

خیبر خرم آباد-مس شهر بابک؛ 

رونمایی از کمالوند در جدال با وحید رضایی

خیبر خرم آباد تیم سوم جدول که هفته گذشته به تساوی برابر استقلال خوزستان رضابت داد در این هفته با کادرفنی جدید خود در خرم آباد حاضر می شود تا فراز کمالوند به عنوان سومین سرمربی این فصل سبز پوشان ادامه رویابافی مالک این تیم را رقم بزند، مس شهر بابک هم پس از عدم کسب پیروزی در ۶ بازی متوالی و شکست هفته گذشته در خانه حالا برای عبور از یک بحران باید حتما برابر خیبر پیرپز شود. 

این دیدار فردا ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار می شود.

photo_2022-03-10_09-36-51


خوشه طلایی ساوه-پارس جنوبی جم:

بازگشت وحید در مصافی حساس با ایمان 

خوشه طلایی ساوه پس از پیروزی برابر مس شهر بابک آنهم بدون وحید بیاتلو حالا باید پس از بازگشت دوباره این مربی به مصاف پارس جنوبی آماده برود، دوتیم در جدول هم به هم نزدیک هستند و هر دو برای امید داشتن به صعود نیاز مبرن به پیروزی در این دیدار دارند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار می شود. 

photo_2022-03-10_09-36-53 (2)


ماشین سازی تبریز-مس کرمان؛ 

گربه سیاه حسین خانی به امید امتیاز

ماشین سازی تبریز که این فصل در قعر جدول جای خوش کرده است حالا باید به مصاف مس کرمان برود که در نیم فصل نخست ۱ امتیاز از این تیم دشت کرده است، سبزقبایان که همان همشکلات نیم فصل نخست را دارند و قطعا تا آخر فصل هم قرار نیست پنجره این تیم باز شود امیدوارند حداقل با ارایه بازی های آبرومندانه سقوط کنند، مس کرمان هم که این روزها با فرزاد حسین خانی در کسب پیروزی می تازد در تبریز باید به مصاف ماشین برود که کمی این تیم برای نارنجی پوشان دردسر ساز شده است و حالذ میخواهند با یک پیروزی ساده فاصله خود را با رقبا حفظ کنند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار می شود. 

photo_2022-03-10_09-36-53


 

ملوان بندانزلی-رایکا بابل؛ 

جدال مازیار و پیروز در صدر و قعر جدول 

ملوان بندرانزلی مدعی اصلی صعود در این فصل است که حالا پس از ایجاد فاصله با سایر رقبا در هفته بیست و یکم  باید به مصاف رایکا قعر جدولی برود، مازیار زارع که این روزها برای بهبود رکورد شخصی و تیمی خودش هم در تلاش ایت اصلا دوست ندارد نخستین باخت فصل خودش را مقابل تیم قعرنشین رایکا تجربه کند در سوی مقابل هم پیروز قربانی از سوی مالکان تیم تحت فشار است و در صورت عدم نتیجه در این دیدار قربانی باید با بابل خداحافطی کند. 

دیدار دو تیم ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود. 

photo_2022-03-10_09-36-55

 

سایپا-ویستاتوربین:

جدال انتقامی فرزاد حسین خانی این بار رو به روی روانخواه

مس کرمان و سایپا دو تیم با اهداف متفاوت در هفته بیستم به مصاف یکدیگر می روند و تا شاید فرزاد حسین خانی با جبران شکست نیم فصل نخست برابر این تیم فاصله خود را با صدر کم کند،هرچند که امیدروانخواه در این هفته ها نشان داده است به سادگی به تیم های مدعی باج نمی دهد و برای رسیدن به نیمه های بالایی جدول در تلاش اشت. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود. 

photo_2022-03-10_09-36-56

 

آرمان گهر سیرجان-استقلال خوزستان؛ 

شیشه عمر مهابادی در دستان قاسم شهبا

آرمان گهر سیرجان پس از پیروزی ارزشمند هفته گذشته مقابل شهرداری همدات حالا باید در خانه به مصاف استقلال خوزستانی برود که این روزها اصلا حال خوشی ندارد، شهبادکع برای رسیدن به رتبه دوم تلاش می کند در این دیدار باید پیروز شود و در سوی مقابل هم داوود مهابادی در صورت نتیجه نگرفتن مقابل آرمان گهر قطعا خوزستان را ترک میکند تا سرمربی دیگری جایگزین او شود. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵:در ورزشگاه امام علی(ع) شهر سیرجان برگزار می شود. 

photo_2022-03-10_09-36-58

 

استقلال ملاثانی-قشقایی شیراز:

مصاف مدعیان سقوط در آبادان

استقلال ملاثانی پس از تساوی با ارزشی که هفته گذشته برابر پارس جنوبی مدعی به دست آورد حالا در خانه باید به مصاف یکی دیگر از رقبای خودش برای سقوط برود، شاگردن اشکش این هفته اگر بتواند از سد قشقایی عبور کنند تا حدی از منطقه سقوط جدا می شوند اما اکر قشقایی بحران زده و بدون سرمربی در این دیدار پیروز شود این تیم است که خودش را از منطقه سقوط جدا می کند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵:۳۰ در وررشگاه تختی آبادان برگزار می شود.

photo_2022-03-10_09-36-59

 

شمس آذر قزوین-شهرداری آستارا:

روزنه امید سعید مقابل پایان

تیم فوتبال شمس آذر قزوین پس از شکست تلخ هفته گذشته حالا باید در خانه به مصاف شهرداری آستارا آماده برود که این روزها به تیمی رحم نمی کند و با چهار برد پیاپی حسابی با روحیه شده است، سعیددقیقی که نخستین تجربه مربی گری خود را در لیگ یک تجربه می کند در صورت نتیجه نگرفتن در این دیدار به شدت کارش برای ادامه کار گره می خورد. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ در وررشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار می شود.

photo_2022-03-10_09-37-00

 

شاهین بوشهر-شهرداری همدان:

تلاش برای جان بخشیدم به شاهین در مقابل آخرین فرصت طلایی منش

شاهین بوشهر و شهرداری همدان در هفته بیستم رقابت های لیگ یک باید به مصاف یکدیگر بروند که در این دیدار هر دو تیم نیاز مبرمی به ۳ امتیاز دارند و نتیجه تساوی به درد هیچ کدام از دو تیم نخواهد خورد، شاهین که همچنان بدون تمرین و سرمربی به مصاف رقبا می رود حالا برای امید به بقا بسیار امیدوار شهرداری بحران زده را ببرد، رضا طلایی منش هم در صورت عدم پیروزی در این دپدار شاید نیمکت شهرداری را ترک کند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ در وررشگاه  شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود.

photo_2022-03-10_09-37-02

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.