سرمربی رایکا پس از پایان بازی توضیحاتی به خبرنگاران داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیروز قربانی سرمربی رایکا پس از تساوی برابر ویستا توربین گفت: به نظر من از جانب هر دو تیم، بازی خوبی بود ولی متأسفانه نتیجه آن چیزی که لیاقتش را داشتیم، نشد. نمی دانم گیر کار ما کجاست که علی رغم انجام بازی های خوب، هنوز در کسب پیروزی مشکل داریم. ان شالله این مشکل ما نیز حل شود.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما همیشه خوب بازی می کند. با احترام به تمام حریفان، در چند دیدار گذشته از لحاظ فنی خوب بوده ایم. کار ما یک گیر دارد و آن این است راحت گل می خوریم و برای گلزنی بیشتر کار کنیم. هر چقدر بالا و پایین می کنیم، نمی توانیم این گیر را حل کنیم. خودمان هم نمی دانیم مشکل کجاست. علی رغم بازی خوبی که انجام دادیم، متأسفانه در کسب پیروزی مشکل داریم که مطمئنا حل می شود.

او درباره اینکه بازیکنان رایکا در دقایق پایان دچار افت بدنی شده اند، گفت: طبیعی بود. به هر حال ویستا توربین هم بازیکنان خیلی خوبی داشت و فشار آورد ولی ما مقداری مشکلات درون خانوادگی و درون باشگاهی داریم که روی کار تیمی تأثیرگذار بود ولی از تلاشی که بچه ها می کردند، راضی هستیم ولی ناراحتی من از این است که بچه ها پاداشی در خور تلاششان نگرفتند.

سرمربی رایکا درباره سطح لیگ دسته یک گفت: برنامه ریزی لیگ یک خوب بوده ولی داوری ها ضعیف است. سطح کیفی بازی ها از نظر من خیلی بالا نبود. ما باید یک جایی با خودمان دو دو تا چهارتا کنیم که از فوتبال دنبال چی هستیم. من دنبال این هستم تماشاگر لذت ببرد. بردن با هر تاکتیکی برای 50 سال پیش بود. اکنون فوتبال در سراسر دنیا به سمتی رفته تا به تماشاگر سرویس بدهد.

وی ادامه داد: طبیعتا این نیاز به زمان و کار و علم و دانش دارد. ولی متأسفانه فوتبال در ایران در 50 سال پیش گیر کرده است. همه ما فقط و فقط به دنبال نتیجه گرفتن به هر وسیله ای هستیم و این نیز دلیل دارد. مدیران غیرفوتبالی که از فوتبال شاید سررشته ای ندارند باعث شده است تا مربیان تلاش کنند تا فقط ببرند. این شاید در ایران جواب بدهد ولی در دراز مدت به ضرر فوتبال ایران است چون تمام دنیا به سمتی می رود که فوتبال بازی کند و در درجه اول تماشاگر لذت ببرد و سپس بتواند نتیجه بگیرد.

قربانی درخصوص وضعیت داوری فوتبال کشور نیز گفت: حالا داوران زحمت می کشند ولی در گذشته می گفتند سطح داوری از سطح فوتبال ما جلوتر است ولی الان باید بگوییم که چه در لیگ برتر و چه در لیگ یک داوری ما با اختلاف از فوتبالمان عقب افتاده است. حالا می خواهند محرومم کنند یا نکنند، اصلا برایم مهم نیست و جایی باید واقعیت ها را قبول کنیم و داوری ما خیلی ضعیف است.

سرمربی بابلی ها درباره درگیری های بین دو نیمه گفت: فوتبال جنگ است. ما تیمی هستیم که از شهرستان آمده ایم. طبیعتا من به عنوان مسئول کادرفنی اجازه نمی دهم هر کسی بخواهد با هر عضو خانواده رایکا هر طوری که دلش خواست برخورد کند. برای تیم ویستا توربین خیلی احترام قائلم. فوتبال جنگ است. کسی به یکی از اعضای تیم من توهین کند حالا چه عکاس تیم ما باشد چه مدیررسانه ای و چه کوچکترین عضو تیم، طبیعتا من واکنش نشان می دهم. حالا این زیبنده من هست یا نیست را دنبال این چیزها نیستم.

قربانی در پایان گفت: من از اول در فوتبالم جنگیده ام و طبیعتا برای اینکه تیمم به نتیجه برسد، می جنگم. باید یاد بگیریم یک جایی به همدیگر احترام بگذاریم. متأسفم این را بگویم، ولی یاد گرفته ام اگر کسی به من توهین کند، توهین می کنم. شاید اتفاق خوبی نباشد ولی فوتبال ایران جنگ است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.