هفته بیست و هفتم لیگ یک فوتبال؛

مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ یک فردا با انجام ۷ دیدار آغاز می گیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا پنج شنبه با انجام ٧ بازی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و سپس دو بازی شنبه برگزار می شود.

در پایان هفته بیست و ششم ملوان بندرانزلی با کسب ۵۷ امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت و  تیم‌ مس کرمان با کسب  ۵۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۱ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۱ امتیاز و رایکا با ۲۷ امتیاز در منطقه سقوط هستند.

در این مطلب نگاهی به هفت بازی هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

ماشین سازی-خوشه طلایی؛

جدال برای رهایی از ناکامی

ماشین سازی تبریز که تا حد زیادی سقوطش قطعی شده است در این هفته باید به مصاف خوشه طلایی ساوه برود که این روزها روی نوار ناکامی است و حالا دو تیم برای رهایی از این وضعیت تلاش می کنند، دو سرمربی جوان در این دیدار روی نیمکت تیم ها نشسته اند و هر دو در تلاش هستند توانایی های خود را به همگان اثبات کنند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه بنیان دیزل  برگزار می شود.

 

سایپا-شمس آذر:

جدال تفکرات امید و سعید

سایپا که در هفته های اخیر موفق به کسب پیروزی نشده است حالا در یک دیدار سخت باید به مصاف شمس آذر قزوین برود که این روزها با سعید دقیقی اوضاع خوبی دارد و در دیدار های خانگی خود هیچ شکستی را تجربه نکرده است و حالا امیدوار است خارج از خانه هم به این روند دست پیدا کند، امید روانخواه هم در تلاش است ناکامی های هفته های اخیر خود را که به دلیل مصدومیت بیش از حد بازیکنانش گریبانگیرش شده است را در این دیدار جبران کند.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه اکباتان برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.