بابادی: در استان خوزستان به ما کم‌لطفند

مدیرعامل استقلال خوزستان می‌گوید تیم‌های هم استانی در حق آن‌ها کم‌لطفی کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کیوان بابادی، مدیر جوانی است که در استقلال خوزستان مشغول کسب تجربه است. او که بعد از تصمیم سؤال برانگیز برکناری سهراب بختیاری‌زاده و حضور داوود مهابادی تیمش را از جمع مدعیان خارج‌شده دید دوباره سرمربی تیمش را عوض کرد.

وی در مورد تغییرات متعدد سرمربی در استقلال خوزستان و حضور بختیاری‌زاده، مهابادی و پورموسوی تا به اینجای فصل توضیح داد: قاعدتاً اگر این اتفاقات افتاده در یک بخش ایراد از من بوده ولی در فوتبال ایران جایگاه‌ها تعریف نشده و همه فکر می‌کنند فسخ کردن در باشگاه‌ها با مدیرعامل است درحالی‌که باشگاه‌ها هیئت‌مدیره دارند و مدیرعامل مصوبات هیئت‌مدیره را اجرا می‌کند و قاعدتاً باشگاه ما از این قضیه مستثنی نیست. وقتی مالک باشگاه هزینه می‌کند یک‌سری شاخص‌ها در نظر می‌گیرد که به اهدافش برسد، در زمان آقا سهراب به هر دلیلی به آن خواسته‌ها نرسیدیم و تصمیم بر قطع همکاری گرفتیم؛ این نظر شخصی من نبوده و من بارها گفته‌ام اگر نظر شخصی من بود قطعا با آقا سهراب همکاری می‌کردم.

جالب اینکه این تیم در بازی‌های خانگی در ادامه فصل به خرم آباد خواهد رفت. بابادی می‌گوید: من از حقوق استانم و تیم استقلال خوزستان دفاع می‌کنم. دلیلی که ما به خرم آباد رفتیم این است ورزشگاه غدیر کلا از سیستم خارج شده بود و ما دو ماهی است درگیر بازسازی ورزشگاه هستیم و تختی اهواز هم زیر کشت بود. ما مسجد سلیمان، آبادان و فولاد را داریم. مسجد سلیمان و فولاد با ما همکاری نکردند به تیم‌های دیگر زمین دادند و به ما ندادند. نگاه مثبت مدیرعامل پالایشگاه آبادان مهندس قیم باعث شد در دو بازی به ما ورزشگاه بدهند ولی مدیرعامل و سرمربی باشگاه صنعت نفت گفتند ما زمین خوب می‌خواهیم و دیگر به ما زمین ندادند و تنها جایی که شرایط ایده آل داشت خرم آباد بود و ما هم آنجا را برای میزبانی معرفی کردیم که بخش اعظمش به‌خاطر کم‌لطفی تیم‌های هم استانی بود که به ما زمین ندادند.

وی در مورد ادعاهای اخیر در لیگ یک در خصوص تبانی هم صحبت‌های تندی مطرح کرد و گفت: بعد از بازی مس کرمان و شاهین بوشهر یک ادعا شد و من هم به‌عنوان کسی که فوتبال بازی کردم می‌گویم گل مس کرمان عادی نیست و در برنامه فوتبال یک هم اعلام کردم این گل عادی نیست. چمن ورزشگاه بوشهر یکی از هموارترین زمین‌ها در لیگ یک است؛ ما فرض را بر این می‌گیریم بازیکن اول اشتباه کرده، من می‌گویم حرکت بازیکن دوم را نگاه کنید؛ باید به سمت توپ برود اما نمی‌رود؛ باید یک متخصص بیاورید در این‌باره نظر بدهد؛ بازیکن دارد با دستش به یک جای دیگر اشاره می‌کند و همه این‌ها شک برانگیز است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.