دیدار تیم های ویستا توربین و پارس جنوبی جم با نتیجه مساوی 1بر1 به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدارتیم‌های ویستا توریین و پارس جنوبی جم در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور برای شاگردان میلاد بلادی حکم مرگ و زندگی را داشت چرا که آنها با کسب 35 امتیاز تا قبل از این بازی در جایگاه پانزدهم جدول قرار داشتند و سایه سنگین سقوط را به خوبی احساس میکردند و برای همین آمده بودند در این بازی با کسب سه امتیاز تا حدودی خیال خود را راحت کرده باشند  وبا امیدواری بیشتری لیگ را ادامه دهند .

ویستا تا حدودی امیدوار به این بود که پارس جنوبی جم به دلیل کسب 44 امتیاز و قرار گرفتن در رده پنجم جدول و نبود انگیزه های لازم برای صعود، از این موقعیت استفاده کرده و با پیروزی در این بازی شرایط خود را بهتر نماید.

در نیمه اول این دیدار اتفاق خاصی رقم نخورد و هر دو تیم بدون رد و بدل شدن گلی به رختکن رفتند تا امیدهای خود را در نیمه دوم و پایانی دنبال نمایند.

 در نیمه دوم این بازی تا دقایق پایان نتیجه بدون گل بود اما درنهایت شاگردان میلاد بالادی در دقیقه 85 توسط مرتضی حسینی به گل رسیدند اما این پایان بازی نبود و در دقایق وقت های اضافه پارس جنوبی جم توانست با گلی که به ثمر برساند بازی را به تشاوی بکشاند و دو امیتاز ارزشمند را از دستان بلادی و شاگردانش خارج کرده باشد. ویستا با این تساوی جمع امتیازات خود را به 36 رساند تا تنور لیگ در انتهای جدول به اوج خود رسیده باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.