ملوان بندرانزلی در هفته سی و یکم شکست تلخی را برابر استقلال ملاثانی پذیرا شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ملوان بندرانزلی که در این فصل از همان ابتدا اسب خود را برای صعود به لیگ برتر زین کرده بود، در هفته سی و یکم به مصاف استقلال ملاثانی رفت که هفته‌های بسیاری طعم شکست را نچشیده بود و در نیمه فصل دوم متفاوت ظاهر شده بود اگرچه اکثربازی‌های این تیم با تساوی به پایان رسیده بود ولی عدم شکست ناپذیری شاگردان ابراهیم اشکش برای آنها یک امتیاز بزرگ محسوب می شد.

استقلال ملاثانی تا قبل از این بازی 36 امتیاز کسب کرده بود و به خوبی می‌دانست عدم نتیجه گیری برابر ملوان ممکن است آنها را در سه هفته پایانی با چالش بزرگی روبرو کند و به همین خاطر با تمام توان آمده بود که با کسب امتیاز شرایط خود را در جدول بهتر کرده و امیدواری بیشتری برای بقا در لیگ داشته باشد.

 درنیمه اول این بازی شاگردان ابراهیم اشکش در دقیقه 43 توسط مصطفی کیانی به گل رسیدند تا با پیروزی به رختکن بروند .

با آغاز نیمه دوم شاگردان مازیار زارع به آب و آتش زدند و توانستند در دقیقه 57 توسط محمد صادق بارانی گل خورده را جبران کنند تا در دقایق باقیمانده در اندیشه پیروزی احتمالی باشند.

اما باز هم این شاگردان ابراهیم اشکش بودند که به گل رسیدند تا به سه امتیاز ارزشمند دست یابند

استقلال ملاثانی با این پیروزی جمع امتیازات خئود را به 39 رساند تا خیالش تا حدود زایدی بابت بقا در لیگ راحت شود. ملوان نیز  هم چنان در امتیاز 62 باقی ماند تا فاصله امتیازش با آرمان گهر سیرجان به 5 امتیاز کاهش یابد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.