شاگردان شهبا با پیروزی برابر شمس آذر قزوین هم چنان امیدوار به صعود هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های آرمان گهر سیرجان و شمس آذر قزوین در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال برای هر دو تیم حاِئز اهمیت بود چرا که شاگردان قاسم شهبا به دنبال اندک امیدهای خود برای صعود به لیگ برتر بودند تا در صورت لغزش تیم‌های ملوان و مس کرمان شاید آنها راهی به لیگ برتر پیدا کنند و از سویی دیگر شمس آذر قزوین با توجه به کسب 38 امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه یازدهم بیم این را داشت که با شکست در این بازی و پیروزی دیگر تیم های قعر نشین، سایه سنگین سقوط را در نزدیکی خود احساس کند.

نیمه اول این دیدار در دقیقه 31 شمس آذر قزوین با گلی که توسط سجاد موسوی به ثمر رساند از حریف خود پیش افتاد اما این خوشحالی تنها دو دقیقه دوام داشت و آرمان گهر سیرجان توسط علی نظری در دقیقه 33 بازی را به تساوی رساند تا همه چیز در نیمه اول برای دو تیم مساوی باشد و آنها با این نتیجه به رختکن بروند.

در نیمه دوم این بازی شاگردان قاسم شهبا با حملات گسترده‌ای که تدارک دیده بودند توانستند در دقیقه 53 توسط کمال الدین نیک خوی به گل رسیدند  تا این بازی با همین نتیجه به پایان برسد. و آرمان گهر به امتیاز 57 برسد و فاصله خود با ملوان را به 5 امتیاز کاهش دهد. .

شمس آذر قزوین نیز با این شکست در امتیاز 38 باقی ماند تا قدری نگران بابت سه هفته پایانی لیگ یک باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.