هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم در گروه ب با برگزاری شش دیدار به اتمام رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در یکی از دیدار های هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم تیم رده سومی ون پارس اصفهان میزبان باشگاه شاهین بندرعامری بوده است.

شاهینی ها پیش از این دیدار صعود خود به مرحله نهایی را قطعی کرده بودند و با این حال با تمام بازیکنان خود عازم اصفهان شدند.

قرمزپوشان دیار نقش جهان در یک دیدار حساس توانستند با نتیجه سه بر صفر از سد نماینده بندرعامری عبور کنند تا با توجه به شکست خلیج فارس ماهشهر خود را به رده دوم جدول برسانند.

حال یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه نود ارومیه که هم امتیاز ون پارس اصفهان است در یک استوری اینستاگرامی خبر از تبانی در دیدار ون پارس و شاهین داده که این موضوع قابل تامل است.

قطعا مسئولین حراست فدراسیون به این استوری ورود پیدا خواهند کرد تا حق تیمی ضایع نشود و حق به حقدار برسد.

در صورت درست بودن حرف بهاری دو باشگاه ون پارس اصفهان و شاهین بندرعامری با محرومیت های سنگینی مواجه می‌شوند اما اگر بهاری سندی در این خصوص نداشته باشد و باتوجه با استفاده از کلمه تبانی قطعا این موضوع تبعات سختی برای مدیرعامل نود ارومیه دارد.

WhatsApp Image 2022-05-24 at 4.38.57 PM

باید دید بهاری می‌تواند گفته خود را ثابت کند یا مدیران دو باشگاه ون پارس اصفهان و شاهین بندرعامری در دادگاه قضائی از وی پذیرایی می‌کنند.

فرتاک ورزشی طی روزهای گذشته تذکر فراوانی در خصوص شروع بیانیه نویسی مدیران لیگ دویی داده بود و از پیش وعده شروع درگیری ها و حواشی را به مدیران سازمان لیگ را داده بودیم.

 در هر صورت امیدواریم مسئولین برگزاری لیگ دسته دوم هرچه سریع تر به این موضوع ورود کنند تا جلوی حواشی بیشتر گرفته شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.