مسابقات هفته سی و دوم لیگ یک فردا با انجام ۹ دیدار برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته سی ام رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا جمعه با انجام ۹ بازی برگزار می شود. 

در پایان هفته سی و یک مس کرمان با کسب ۶۵ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم‌ ملوان بندرانزلی با کسب ۶۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۲ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۲  امتیاز سقوط کرده قطعی می باشند و رایکا با ۳۵ امتیاز در منطقه سقوط قرار دارد .

در این مطلب نگاهی به ۹ بازی هفته سی و دوم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

 

شهرداری آستارا-مس کرمان:

جدال شمال و جنوب با طعم صعود

photo_2022-05-26_12-03-23

شهرداری آستارا بدون سرمربی پس از تساوی  مقابل قشقایی حالا شرایط خوبی در جدول دارد و خیالش از بقا راحت است و تنها به دنبال این است در حضور تماشاگرانش نتیجه خوبی کسب کند، در سوی مقابل مس کرمان که صدر جدول را به دست آورده است حالا دوست ندارد به راحتی این موقعیت را از دست دهد و باید در این دیدار تنها شکست نخورد. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار می شود. 

 

خیبر خرم آباد-قشقایی شیراز:

امیدوار به عملیات غیر ممکن

photo_2022-05-26_12-03-25

خیبر خرم آباد که شانس کمی برای صعود به لیگ برتر دارد حالا برای زنده نگه داشتن این شانس باید به مصاف قشقایی برود که کمی خطر سقوط را حس می کند،کمالوند که به گفته خودش بسیار امیدوار به صعود است باید منتظر لغزش رقیبان بماند تا شاید عملیات غیر ممکن بالاخذه ممکن شود. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار می شود. 

 

پارس جنوبی جم-استقلال خوزستان:

رزاقی راد در اندیشه حفظ جایگاه/پورموسوی به جم برگشت! 

photo_2022-05-26_12-03-25 (2)

پارس جنوبی جم تیم جوان این فصل رقابت ها که در مقطعی بسیار خوب نتیجه گرفت اما در گام های پایانی کم آورد حالا برای حفظ جایگاه خودش باید به مصاف استقلال خوزستان بحران زده برود که هدایتش برعهده سیروس پورموسوی سرمربی سابق پارس جم است، آبی پوشان خوزستانی برای اینکه خیالشان از بقا راحت شود نیاز مبرمی به این امتیاز دارند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود. 

 

مس شهر بابک-ویستاتوربین؛ 

جدال رضایی سخت کوش با بلادی جوان

photo_2022-05-26_12-03-26

مس شهر بابک تیم سخت کوش این فصل رقابت ها که چند هفته ای است در کسب نتیجه گیری موفق عمل کرده است حالا باید در خانه به مصاف ویستاتوربین برود تا این تیم کاندیدای سقوط یک دیدار سخت داشته باشد، ویستادر این دیدار هم اگر پیروز نشود خطر سقوط را به شدت احساس می کند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه اختصاصی شهر بابک برگزار می شود. 

 

سایپا-آرمان گهر سیرجان:

جنگ امید به بقا و صعود! 

photo_2022-05-26_12-03-26 (2)

تیم های سایپا و آرمان گهر دو تیم با اهداف متفاوت باید در این هفته به مصاف یکدیگر بروند تا شاهد تقابل جذاب کاندیدای سقوط و ومدعی صعود باشیم، نارنجی پوشان با حمید درخشان همچنان در حسرت پیروزی هستند و اگر در این دیدار هم پیروز نشوند وضعیت سختی برای بقا دارند، در سوی مقابل هم آرمان گهر علاوه بر اینکه خودش باید نتیجه بگیرد در انتظار نتایج سایر رقبا هم باید بماند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می شود. 

 

ماشین سازی تبریز-ملوان بندرانزلی؛ 

جنگ صعود با سد محکم سقوط! 

photo_2022-05-26_12-03-26 (3)

ماشین سازی تیمی که از پیش سقوط کرده است حالا برای اثبات خودش باید به مصاف ملوان رتبه دومی برود که یکی از تیم های خوب این لصل رقابت ها است، سبزپوشان هفته گذشته سایپا را متوقف کردند و حالا امیدوار به توقف مدعی صعود هستند تا از اعتبار خود دفاع کنند، ملوانان هم برای باز پس گیری صدر جدول و اطمنینان از صعود به دنبال پیروزی در این میدان هستند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار می شود.

 

شمس آذر قزوین-شهرداری همدان؛ 

تلاش دقیقی برای حفظ رکورد نباختن در خانه! 

photo_2022-05-26_12-03-27

شمس آذر قزوین که در خانه پس از آمدن سعید دقیقی تا به اینجا شکست نخورده است باید به مصاف شهرداری همدان برود که وضعیت چندان خوبی در جدول ندارد و حتی روی کاغذ کاندیدای سقوط هم است،شمس آذر هم گرچه نتایج خوبی در نیم فصل دوم کسب کرده است اما این تیم اگر می خواهد روی کاغذ دیگر کاندیدای سقوط نباشد باید در این دیدار پیروز شود. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه سردار آزادگان برگزار می شود.

 

خوشه طلایی ساوه-رایکا بابل؛ 

شیشه عمر قربانی در دستان حکیمی

photo_2022-05-26_12-03-27 (2)

خوشه طلایی ساوه پس از ۵ بازی پیاپی شکست ناپذیری حالا در خانه باید از تیم رایکا بابل پذیرایی کند که این تیم کاندیدای سقوط است، حکیمی در تلاش است تا رکورد شکست ناپذیری خود را در این هفته ها حفظ کند و در سوی مقابل هم پیروز قربانی برای ابقا تیمش نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارد. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم دیزل برگزار می شود.

 

استقلال ملاثانی-شاهین بوشهر؛ 

۳ امتیاز مانده تا اطمینان از بقا! 

photo_2022-05-26_12-03-28

استقلال ملاثانی پس از پیروزی برابر ملوان بندرانزلی تنها ۳ امتیاز برای اطمینان از بقا لازم دارد که در این دیدار شاید بتواند آن را کسب کند، آبی پوشان اهوازی در حالی به مصاف شاهین می روند که این تیم هفته هاست به رقابت های لیگ دو سقوط کرده است. 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۹ در ورزشگاه فولاد  برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.