دیدار سایپا و رایکا بابل در هفته سی و سوم رقابت های لیگ یک جدال مرگ و زندگی است

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در بین 9 مسابقه ای که برگزار می شود حساس ترین آن که شاید سرنوشت تیم سقوط کننده را مشخص کند، جدال سایپا و رایکا بابل است.

رایکا 35 امتیازی و در رده شانزدهم جدول قرار دارد و سایپای تهران 37 امتیازی بوده و جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص داده است.

اگر سایپا در این بازی پیروز میدان باشد باید سقوط رایکا را بالای 90 درصد مسجل شده دانست مگر این که ابرو باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدهند و تیم‌های ویستا توربین  و شمس آذر قزوین در هر دو بازی  آخر خود بازنده باشند و رایکا در بازی  هفته سی و چهارم نیز برنده از میدان خارج شود تا شاید تیم دیگری جایگزین رایکا برای سقوط باشد که امری بعید است ولی بر روی کاغد امکانپذیر می باشد.

 پیروزی رایکا بابل در برابر سایپا می‌تواند باز هم سرنوشت تیم سقوط کننده را در هفته پایانی به چند بازی دیگر گره بزند و البته نتیجه مساوی در این بازی با شکست برای رایکا فرقی ندارد و اگر دیگر تیم‌های کاندیدای سقوط با امتیاز از میدان خارج شوند آن وقت است که باید رایکا غزل خداحافظی را در لیگ یک بخواند مگر این که در هفته پایانی برنده شود و سایپا با شکست از میدان خارج شود که در نهایت یک امتیاز بالاتر از سایپا داشته باشد.

جالب این است که سرمربی‌گری سایپا برعهده حمید درخشان یکی از ستاره‌های اسبق پرسپولیس می‌باشد و در آن سوی میدان نیز بر روی نیمکت رایکا بابل پیروز قربانی پیش کسوت و ستاره اسبق استقلال می‌نشیند تا جدال بیرون از زمین نیز حساسیت‌های خاص خود را داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.