رایکا بابل در یک دیدار نفس گیر و حساس توانست سایپا تهرن را شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های رایکا بابل و سایپا تهران در هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور حساس ترین بازی هفته را برگزار کردند چرا که هر دو تیم در منطقه سقوط قرار داشتند و این بازی می توانست سرنوشت آنها را تغییر دهد.

 رایکا بابل تا قبل از این دیدار 35 امتیازی بود و در جایگاه شانزدهم جدول قرار داشت و تحت هر شرایطی از این بازی پیروزی می خواست چرا که سایپا نیز 37 امیتازی بود و هر نیتجه دیگری می توانتس حکم سقوط برای بابلی ها را امضا نماید مگر این که دیگر تیم ای قرار گرفته در منطقه سقطو نیز با شکست مواجه می شدند تا شاید شاگردان پیروز قربانی اندک امیدی در هفته آخر برای بقا داشته باشند.

 نیمه اول این بازی علی رغم تلاش هر دو تیم بدون گل به پایان رسید تا مربیان در اندیشه تغییر بازی در نیمه دوم باشند اگر چه حمید درخشان و شاگردانش به همین کسب یک امیتاز نیز قانع بودند و می توانست خواسته های آنها را تامین کرده باشد.

 در نیمه دوم رایکا بابل که تشنه پیروزی بود در نهایت در دقیقه 68 بازی توسط محمد حسین بابا گلی به گل رسید تا با کسب این سه امتیازامیدوار به بقا رد لیگ یک باشد.

ریکا با این پیروزی 38 امیتازی شد و بالاتر از سایپا 37 امتیازی قرار گرفت تا هفته آخر سرنوشت آخرین تیم سقوط کننده مشخص شود.

 

 

انتهای پیام/