سرمربی سایپا می گوید گرچه لیگ برتری کردن سایپا در فصل بعد سخت است اما غیر ممکن نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید درخشان در چند بازی آخر لیگ دسته یک آزادگان به سایپا اضافه شد و هدایت این تیم را در دست گرفت. وی در مورد بقایشان گفت: کار خیلی سختی بود و انجام شدنش نیاز به فکر،کار و حمایت داشت که باید انجام میشد به خصوص حمایت  کادر مدیریتی که بتوانند به مربی که آوردند اعتماد کنند که خوشبختانه این اتفاق افتاد. از هئیت مدیره محترم، آقای فراهانی و آقای تیموری که رئیس کارخانه است تشکر می کنم که به ما اعتماد کردند تا کمک کنیم از این بابت خوشحالم که توانستم یک تیم با اصالت تهرانی را در لیگ یک حفظ کنیم. با توجه به اینکه مشکلاتی در لیگ برتر برای سایپا پیش آمد و به لیگ یک آمد. امیدوارم در سال آینده ما تلاش کنیم که به لیگ برتر برگردیم. با توجه به اینکه کار سختی است ولی غیر ممکن نیست و می توان انجام داد، انشالله با کمک هیئت مدیره محترم، برنامه ریزی و بودجه خوب ما بتوانیم این تیم را به لیگ برتر برگردانیم.

او در خصوص اینکه از سایپا ستاره های زیادی به فوتبال معرفی شده ادامه داد: حیف است که این تیم در لیگ برتر ما حضور نداشته باشد با توجه به سازندگی هایش و زیر ساخت هایی که دارد در حد یک باشگاه حرفه ای است و جا دارد بیشتر ازاین امکانات به آن اضافه شود تا بیشتر به آن احترام بگذارند که جز ۴ تیم بالای لیگ برتر باشد و شایستگی این را دارد.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد شکست شاگردان اسکوچیچ در بازی دوستانه گفت:شکست اصلا مهم نیست. بازی تدارکاتی یعنی همینکه شکست بخوری، ارزیابی و برنامه ریزی کنی و ببینی که توان تیمت چقدر است و نقاط ضعف کجاست؟ ما در این بازی دیدیم که چند مشکل داریم که باید برطرف شود که اگر رفع نشود ما در جام جهانی گرفتار تیم های حرفه ای خواهیم شد.حریفان ما تا دندان مسلح می آیند و مطمئنا کار ما خیلی سخت خواهد شد امیدوارم اشکالات بزرگی که دیدیم رفع شود.

درخشان در پایان در مورد خرید های پرسپولیس افزود: باشگاه بزرگ بازیکن بزرگ می خواهد و مطمئنا کسانی که خریدند می توانند کمک کنند. ولی مهم این است چجوری از بازیکنان بزرگ استفاده کنی تا مثمر ثمر واقع شوند. ضمن اینکه باید بدانند یه چه تیمی آمده اند و انتظارات هواداران به چه شکل است که آن ها را برآورده کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.