وضعیت قرمز در بابل؛

فروش سهمیه تیم رایکا که پنجره نقل و انتقالاتی آن هم بسته است از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ممنوع شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چند ماه اخیر حواشی زیادی پیرامون سهمیه تنها نماینده استان مازندران وجود داشت تا اینکه طی خبری اعلام شد که سهمیه تیم فوتبال رایکای بابل به تیم دریا کاسپین بابل منتقل شد اما این انتقال که سر و صدا زیادی به پا کرده بود به یک‌باره با اعلام مدیران باشگاه رایکا منتفی اعلام شد.

پیمان منیری، مالک باشگاه رایکای بابل طی گفت‌وگویی اعلام کرده بود که به دلیل وصول نشدن مطالبات و طبق بند موجود در قراردادشان با تیم دریا، این انتقال کنسل شد.

اما حالا اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران طی نامه‌ای به باشگاه رایکای بابل اعلام کرد که طبق شکایت قاسم حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه به خونه بابل بابت پابرجا بودن دعوای حقوقی دو باشگاه مبنی بر ادعای خسارت بابت پرداخت نشدن مطالبات باشگاه خونه به خونه، تا زمان رای نهایی دادگاه حقوقی، حق انتقال و خرید و فروش را از باشگاه رایکای بابل سلب کرد که با این وجود قرارداد فی ما بین باشگاه رایکا و دریا کاسپین بابل منتفی شد.

photo_2022-08-22_21-05-57

اما نکته جالب توجه اینجاست که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه رایکای بابل از سال گذشته به دلیل بدهی‌های هنگفتی که از دوران تیمداری خونه به خونه به‌جای مانده بود بسته است و باشگاه رایکای بابل نیز تعلیق شده است ولی تیم فوتبال دریا کاسپین که به‌تازگی با هدایت وحید بیاتلو تیم تشکیل داده است و در صورتی‌که هنوز سهمیه‌ای را به‌طور قطعی خریداری نکرده است اقدام به جذب بازیکن و برپایی اردو و انجام بازی‌های تدارکاتی کرده است و حتی هفته گذشته بازیکنان این تیم در مرکز پزشکی ایفمارک حاضر شدند و تست‌های پزشکی را انجام دادند.

حالا باید دید که در روزهای آینده چه تصمیمی از سوی مالکان باشگاه رایکای بابل گرفته خواهد شد و چه تیمی یک‌شنبه هفته آینده در مقابل تیم فوتبال سایپای تهران قرار خواهد گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.