تیم فوتبال دریا بابل فعلا نمیتواند با نام خود در لیگ یک حاضر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در صورتی که که پیش از این قرار بود تیم فوتبال دریا کاسپین بابل که اقدام به خرید سهمیه لیگ یکی تیم فوتبال رایکا بابل کرده بود با نام دریا وارد مسابقات شود اما به دلیل ممنوعیت معامله این سهمیه پرونده تغییر نام این تیم بسته شد.

مدیران باشگاه رایکا بابل طبق نامه اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران به دلیل شکایت قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل مبنی بر به پایان نرسیدن دعوای حقوقی بر سر چک تضمینی مالکان باشگاه رایکا در زمان خرید سهمیه تیم خونه به خونه ،اجازه فروش این سهمیه را از باشگاه رایکا سلب کرد تا معادلات خریداران جدید این سهمیه برهم بخورد.

در آنسوی ماجرا هم رمضانی مالک جدید  باشگاه دریا کاسپین بابل به دلیل مشکلات پیش آمده بابت انتقال این سهمیه از وصول چک‌های معامله شده با باشگاه رایکا خودداری کرد تا این معامله آنطور که از قبل اعلام شده بود، انجام نشود.

حالا اما از بابل خبر می رسد که جواد رمضانی مالک باشگاه دریا کاسپین بابل طی توافقی با  مالک باشگاه رایکا خواستار ادامه فعالیت تیمی که زیر نظر وحید بیاتلو در بابل در حال تمرین است با همان نام رایکا بابل در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور امسال است.

اما نکته قابل توجه این است که پنجره نقل و انتقالاتی تیم فوتبال رایکا بابل از سال گذشته به دلیل بدهی هنگفتی که از زمان تیمداری خونه به خونه بجا مانده، بسته است و تا همین لحظه که فقط یک روز مانده به شروع اولین بازی تیم رایکا بابل در لیگ یک هنوز اقدامی برای بازکردن پنجره نقل و انتقالات این تیم برای ثبت قراردادهای بازیکنان جدید انجام نشده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.