آرمان گهر سیرجان و چادرملو اردکان در هفته اول لیگ دسته اول به نتیجه مساوی 1بر1 دست یافتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در دومین روز ازبازی‌های هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال دو تیم چادرملو اردکان و آرمان گهر سیرجان از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند که بعد از 90 دقیقه تلاش با نتیجه 1بر1 به پایان رسید.

چادرملو که میزبانی این بازی را بر عهده داشت به دلیل عدم آمادگی زمین چمن ورزشگاه شهر یزد به ناچار مجبور شد از آرمان گهر سیرجان در قم میزبانی کند تا هر دو تیم در این ورزشگاه بیگانه و شرایط برای هر یک از تیم ها مساوی باشد.

چادرملو که در این فصل با خرید امتیاز قشقایی شیراز به لیگ دسته اول اضافه شده است ، سعید اخباری را روی نیمکت داشت و از بازیکنان با تجربه ای بهره برد تا در برابر تیمی قرار بگیرد که در فصل گذشته تا آستانه لیگ برتری پیش رفت اما در هفته‌های پایانی از این امر مهم بازماند.

قاسم شهبا و شاگردانش در آرمان گهر سیرجان در حالی به مصاف چادرملو رفتند که در این فصل با پنجره‌های بسته رو به رو شده‌اند و با بازیکنان محدود گام به این بازی گذاشتند.

در نیمه اول این دیدار هر دو تیم در دقایق اولیه به محک یکدیگر پرداختند تا بتوانند بر بازی مسلط شوند که در نهایت این شاگردان قاسم شهبا بودند که در دقیقه 28 توانستند توسط سجاد حسامی به گل برسند و 1بر0 از حریف خود پیش بیفتند و تا پایان نیمه اول نیز از گل زده خود محافظت نمایند.

در نیمه دوم این بازی و در حالی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد و همگان بر این بارو بودند که آرمان گهر پیروز میدان شده است، شاگردان اخباری توانستند توسط ابوالفضل عکاشه به گل تساوی دست پیدا کنند تا در اولین حضور خود در لیگ دسته اول با شکست میدان را ترک نکرده باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.