برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول:

یکشنبه ۱۰ مهر

پیام توس مشهد-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

مس نوین کرمان-داماشیان گیلان- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

آریو اسلامشهر-شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

شهدای رزکان کرج-شهدای بابلسر- ساعت ۱۶- ورزشگاه انقلاب کرج

شهید قندی یزد-شهرداری بم- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد

شهرداری ماهشهر-نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شاهین شهرداری بوشهر-مناطق نفت خیز جنوب- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

فولاد نوین اهواز-نود ارومیه- ساعت ۱۸- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه یازده مهر

اترک بجنورد-پانیک تالش- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی بجنورد

ویستا توربین تهران-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۶- ورزشگاه غدیر تهران

سپید رود رشت-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت

اسپاد الوند تهران-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)-ماشین سازی تبریز - ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز

فولاد هرمزگان-پاس همدان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته دوم

یکشنبه ۱۷ مهر

شهرداری بم-شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

داماشیان گیلان-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت

شهرداری نوشهر-شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

نیروی زمینی تهران-شهید قندی یزد - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه غدیر  تهران

مناطق نفت خیز جنوب-مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران

شهرداری بندرعباس-پیام توس مشهد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

دوشنبه ۱۸ مهر

شهدای بابلسر-شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهید اورکی اسلامشهر-اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

پانیک تالش-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

پاس همدان-سپیدرود رشت- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

ماشین سازی تبریز-اترک بجنورد- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

نود ارومیه-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه

بعثت کرمانشاه-مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر) ۱۵:۳۰- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

ایمان سبز شیراز-فولاد نوین اهواز - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.