طی بیانیه ای خطاب به ریاست سازمان لیگ فدراسیون فوتبال

باشگاه چادرملو اردکان طی بیانیه ای به نحوه قضاوت داور بازی این تیم در برابر فجر سپاسی شیراز اعتراض نمود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چادرملو اردکان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف فجرسپاسی شیراز رفت که در نهایت این بازی با نتیجه 2بر0 به سود فجر به پایان رسید .
سرپرست باشگاه چادرملو اردکان با ارسال بیانیه‌ای که خطاب به ریاست سازمن لیگ می‌باشد به نحوه قضاوت این بازی معترض  گردیده است .
متن ارسالی آنها به شرح ذیل می‌باشد.

جناب آقای کشوری‌فرد

سرپرست محترم سازمان لیگ فوتبال ایران

باسلام و احترام

به استحضار می‌رساند از سری مسابقات لیگ آزادگان در هفته چهارم، تیم چادرملو اردکان میهمان تیم فجر سپاسی شیراز بوده است که متاسفانه اشتباهات فاحش توسط تیم داوری محترم مسابقه، آقایان ایمان شاه‌‌ولی (داور وسط)، مهدی شفیعی و ابوذر ممبینی (کمک داوران) صورت گرفته است که این موارد در عملکرد تیم چادرملو و همچنین نتیجه نهایی تاثیر بسزایی داشته است.

اشتباهات مذکور به دلیل تعدد و تکرار، موجب برهم زدن تمرکز تیم گردیده به نحوی که این شائبه در اذهان کلیه ارکان آن ایجاد نموده است که نحوه قضاوت داور علیه تیم است.

با عنایت به اینکه برگزاری مسابقات در سلامت کامل از مهم‌ترین اولویت‌های آن سازمان محترم بوده و هست خواهشمند است دستور فرمایید موارد مطروحه ذیل توسط صاحب‌نظران محترم بررسی و در صورت تایید با مسببان امر برخورد قاطعانه صورت پذیرد تا از بروز موارد مشابه در مسابقات آتی جلوگیری به عمل آید.

مهم‌ترین موارد به شرح ذیل است:

-دقیقه 34:15 – در نیمه اول گل صحیح چادرملو با پرچم کمک داور اول آفساید اعلام می شود.

-دقیقه 39:15- ضربه برگردان بازیکن چادرملو که در مسیر دروازه بود به صورت واضح به دست مدافع فجر در محوطه جریمه برخورد می‌کند اما داور پنالتی نمی‌گیرد!

-دقیقه 64:02 - ضربه بازیکن چادرملو به صورت واضح در محوطه جریمه به دست بازیکن فجر برخورد می‌کند که داور مسابقه به راحتی از آن عبور می‌کند.

-دقیقه 82:23 – ضربه بازیکن چادرملو در محوطه جریمه به دست مدافع فجر برخورد می‌کند اما داور مسابقه باز هم اعلام پنالتی نمی‌کند .

-دقیقه 85:40 – کمک داور به اشتباه و در موقعیت مسلم گلزنی آفساید اعلام می‌کند .

لازم به ذکر است موارد مذکور به همراه یک لوح فشرده حاوی تصاویر مربوط به اشتباهات داوری تقدیم حضور می‌گردد .

 

علی عطایی

سرپرست باشگاه ورزشی چادرملو

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.