امید رضا روانخواه جانشین ایمان رزاقی راد در تیم پارس جنوبی جم شده است. تیمی که با 33 امتیاز تیم هشتم جدول رده بندی لیگ یک به حساب می آید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اگر چه پارس جنوبی 8 بازی تا پایان فصل پیش رو دارد اما اختلاف 5 امتیازی با تیم دوم جدول یعنی استقلال خوزستان و هم چنین کثرت مدعیان بدین معنی است کار پارسی ها برای بازگشت به لیگ برتر در این فصل سخت است و منطقی این است که انتظار صعود به لیگ برتر از تیم پارس جنوبی با هدایت بازیکن اسبق استقلال به فصل بعد موکول شود. آنهم با تیمی که خودش آنرا بسته باشد. البته که امیدرضا روانخواه با این انگیزه وارد جم نشده که در 8 هفته پایانی تنها کسب تجربه کند و بدون شک به اندازه بازیکنان برای موفقیت در بازی ها و حفظ شانس صعود به لیگ برتر به عنوان تیم دوم تلاش خواهد کرد.

امید رضا روانخواه پیش از این در تیم های خیبر خرم آباد و بادران تهران هم برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کرد که در تیم خیبر این فرصت به او داده نشد و حضورش در تیم بادران هم در هفته های پایانی اتفاق افتاد و البته تنها یک گام برای صعود به لیگ برتر کم آورد. حالا طبیعی است، این مربی جوان در جم به دنبال پایان ماموریت نیمه تمام باشد. به خصوص که خوب می داند، هدایت تیم پارس جنوبی به لیگ برتر او را جمع مربیان جوان و نوگرای لیگ برتر اضافه خواهد کرد و در ادامه فرصت کافی پیدا خواهد کرد که ایده هایش را در فوتبال باشگاهی عملی کند.

یکی از فرصت های جالبی که امید رضا روانخواه در تیم پارس جنوبی جم خواهد داشت، بازی با استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی است. مسابقه ای که به میزبانی پارس جنوبی برگزار می شود. همین بازی کافی است که امید رضا روانخواه حتی با وجود از دست دادن شانس صعود به لیگ برتر در هفته های پایانی فصل جاری کار خود را با انگیزه دنبال کند. یک نمایش شایسته در برابر تیم آبی حتی اگر با صعود برای تیم پارس جنوبی همراه نباشد، برای جمی ها کافی خواهد بود. با بازگشت تماشاگر به استادیوم ها امید رضا روانخواه و پارس جنوبی می توانند، برنامه ریزی بهتری برای صعود به لیگ برتر در فصل آینده داشته باشند. اتفاقی که پیش تر در زمان مربیگری مهدی تارتار رخ داد و حتی این تیم بعد از صعود به لیگ برتر در این رقابت ها پنجم شد و این نشان می دهد فوتبال جم در صورت حمایت همه جانبه باز هم می تواند از روی زمین بلند شود و در فوتبال باشگاهی قد علم کند.

جالب اینکه امید رضا روانخواه در ابتدای فصل یکی از نامزدهای حضور در کادر فنی تیم استقلال به عنوان مربی ایرانی بود اما در نهایت باشگاه خسرو حیدری را انتخاب کرد. این انتخاب حال این فرصت را برای امید رضا روانخواه مهیا کرده تا در یک بازی مهم از جام حذفی رودرروی تیم دوران بازیگری اش قرار بگیرد و تیمی که قرار بود، در آن مربی شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.