تیم ملوان انزلی به لطف پیروزی (۲ – ۱) مقابل خیبر خرم آباد پس از سپیدرود رشت در مکان دوم جدول رده بندی مسابقات فوتبال دسته اول کشور قرار دارد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، شاهین ثاقبی بازیکن جوان مهاجم که در این فصل از او به عنوان مهاجم و هافبک تهاجمی استفاده می شود، درباره همین دیدار  گفت: اگر به نتایج بازی های همین هفته نگاه کنید، این را می بینید که چند تیم وسط و پایین جدول در مقابل تیم های مدعی صعود پیروز شده و یا مساوی کرده اند. پس در مسابقات امسال حریف ضعیف وجود ندارد و نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت. خیبر خرم آباد هم با گلی که در دقایق اول به تیم ما زد، می توانست کار را خیلی سخت کند. اما همین گل انگیزه بازیکنان ملوان را بالا برد تا با حفظ نظم و انضباط تیمی و پیروز شدن در نبردهای یک در برابر یک، بیشتر از قبل تیم خیبر خرم آباد را به دفاع مطلق برده و گل تساوی را بزنند. در نیمه دوم که بازی کاملا در اختیار تیم ما بود و در زمانی که حریف نتیجه تساوی را حتمی می دانست، گل دوم را زدیم و طرفداران ملوان را راضی و خوشحال کردیم.

ثاقبی به تداوم پیروزی های تیم بندری بسیار امیدوار است: با تغییری که در ترکیب ملوان به وجود آمده بود، نیاز به زمان داشتیم تا از نظر جسمی و تاکتیکی بهتر شویم. گذشت زمان این فرصت را در اختیار تیم ما قرار داد و با ادامه پیروزی های خود در بالای جدول خواهیم ماند.

 

انتهای پیام/