سایپا تهران برای صعود به لیگ برتر کار سختی در پیش رو دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایپا تهران در دو بازی پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف شهرداری همدان و استقلال ملاثانی می رود تا شاید بتواند با پیروزی در دو بازی باقیمانده و لغزش تیم های استقلال خوزستان و فجرسپاسی شیراز به لیگ برتر صعود کند.

شاگردان سید مهدی حسینی نسب در اولین بازی امروز به مصاف شهرداری همدان می رود، تیمی که  برای بقا می جنگند و به فکر پیروزی است و تا سوت پایان بازی دست از تلاش برنخواهد داشت.

سایپا اما در آخرین بازی این فصل خود به مصاف استقلال ملاثانی می رود، تیم شگفتی سازی که قطعا بدون حرف و حدیث مقابل سایپا قرار می گیرد و حتی شاید هم برای صعود استقلال خوزستان نیز کمک کند.

شاگردان مهدی حسینی نسب اگر مقابل شهرداری همدان به برتری برسند جمع امتیازهای خود را به عدد 55خواهند رساند و با توجه به اینکه در حال حاضر استقلال خوزستان 51 امتیازی و فجرسپاسی 50 امتیازی می باشنداگراین دو تیم بازی‌های خود را با پیروزی پشت سربگذارند، عملا سایپا از صعود باز خواهد ماند و این تیم در صورتی صعود خواهد کرد که هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و منتظر هدر رفتن سه امتیاز استقلال خوزستان از دو بازی و هم چنین از دست دادن 2 امتیاز فجر از دو بازی آخر خود باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.