سرمربی شهرداری فومن در حالی که تیمش با 4 گل بازنده شد، شرایط داوری را در آن دخیل دانست و به گله گزاری در این خصوص پرداخت.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، شهرداری فومن که به عنوان تنها نماینده شمال کشور در جمع شانزده تیم برتر جام حذفی حضور یافته بود و تلاش آنها تا به اینجا رقابت ها قابل ستایش بود، برابر نفت تهران با 4 گل شکست خورد. علی فلاح، سرمربی این تیم در خصوص این بازی گفت: ما آمده بودیم از حیثیت فوتبال گیلان دفاع کنیم. تا دقیقه 70 بازیکنان به خوبی توانستند عملکرد مناسبی داشته باشند.

وی با انتقاد از داوری این بازی گفت: داور در خطای پنالتی مسلما اشتباه کرد و در نهایت اما در رسیدن به فرصت ها ناکام ماندیم و نتوانستیم از موقعیت ها سود ببریم. داور اما در چند صحنه اشتباهاتی داشت که باعث شد تا بازیکنان مان روحیه خود را از دست دادیم.

فلاح ادامه داد: ما برای پیروزی به زمین آمده بودیم. 4 گل خوردیم اما مسلما این نتیجه می توانست به شکل دیگری رقم بخورد. حریف از بازیکنان بزرگی مثل مبعلی و قاضی و ... سود می برد که از این تجربه به بهترین نحو سود برد.

وی با تمجید از تماشاگران و طرفداران خود گفت: ما از شهر فوتبال خیزی آمده ایم و اگر مسوولان حمایت کنند می توانیم به موفقیت های بزرگی دست یابیم. الگوی ما باشگاه ملوان است و می خواهیم قطب جدیدی در گیلان باشیم.

 

انتهای پیام/