مهاجم تیم فوتبال اکسین البرز گفت: ما در برابر راه‌آهن موقعیت‌های بسیاری برای گلزنی داشتیم و معتقدم که این شکست حق اکسین نبود.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، اسماعیل فرهادی امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: دیدار با راه‌آهن برای ما با بدشانسی‌های بسیاری همراه بود و علیرغم اینکه میزبان بودیم و در خانه به میدان می‌رفتیم، نتوانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

وی افزود: در نیمه نخست ما تیم برتر میدان بودیم و چند موقعیت خوب گلزنی فراهم شده بود که متاسفانه به دلایلی از جمله بدشانسی و همچنین بی‌دقتی به ثمر ننشست.

مهاجم تیم فوتبال اکسین البرز تصریح کرد: حتی من چند نوبت، شانس باز کردن دروازه حریف را داشتم، اما متاسفانه نتوانستم زحمات دیگر بازیکنان را با به ثمر رساندن گل و زدن ضربه آخر، به نتیجه برسانم.

فرهادی گفت: از سوی دیگر در اکثر زمان این بازی، راه‌آهن با شیوه دفاعی بازی می‌کرد و همین امر کار را برای گلزنی ما سخت کرده و تیم حریف نیز دل به ضد حمله‌ها بسته بود.

وی بیان داشت: البته این نتیجه هرگز قابل توجیه نیست و ما باید بپذیریم که در برابر راه‌آهن اگر چه تیم برتر میدان بودیم و حق ما به هیچ عنوان شکست نبود، اما نتوانستیم به نتیجه دلخواه و مورد رضایت کادر فنی و هواداران دست پیدا کنیم.

مهاجم تیم فوتبال اکسین البرز افزود: شاید در کسب این نتیجه، تجربه بازیکنان راه‌آهن که برخی از آنها فصل قبل را در لیگ برتر بازی کرده بودند و سابقه بازی در سطح اول فوتبال ایران را دارند، نیز بی تاثیر نباشد.

فرهادی گفت: به هر حال ما باید این نتیجه را فراموش کنیم و بدانیم که رسیدن به قهرمانی و صعود به لیگ برتر، نیازمند کسب امتیازات لازم به ویژه در دیدارهای خانگی است و نباید بی‌دلیل در مسابقات خانگی امتیازات را از دست بدهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار آتی تیمش برابر سپیدرود رشت نیز اشاره کرد و اظهار داشت: سپیدرود یکی از بخت‌های اصلی برای صعود به لیگ برتر و یکی از اصلی‌ترین حریفان ما در این مسابقات است و هم‌اکنون نیز در صدر جدول قرار دارد.

مهاجم تیم فوتبال اکسین البرز افزود: این بازی برای هر دو تیم به دلیل شرایطی که در جدول دارند، حکم شش امتیاز را دارد و اگر می‌خواهیم در پایان فصل ما قهرمان مسابقات باشیم، باید در برابر حریفان اصلی به پیروزی برسیم.

فرهادی در پایان تصریح کرد: بنابراین به هواداران قول می‌دهیم که با تمام توان در برابر سپیدرود رشت حاضر شده و برای کسب هر سه امتیاز به میدان می‌رویم.

لازم به توضیح است، تیم فوتبال اکسین البرز در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ آزادگان با نتیجه یک بر صفر در خانه مغلوب راه‌آهن شد.

این تیم در هفته چهاردهم باید به مصاف سفیدرود رشت برود و حریف اکسین هم اکنون با کسب 28 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

شاگردان فیروز کریمی نیز با کسب 23 امتیاز از 13 مسابقه در رده چهارم جدول رده بندی لیگ آزادگان قرار دارند.

 

انتهای پیام/