آملی ها به همت اکسین،دارای استادیوم می شوند+عکس

اکسین در ادامه ی راه برای پیشرفت ساخت این استادیوم قطعا سرمایه گذاری خواهد کرد ولی مانع بزرگ برای مراحل نهایی ساخت استادیوم کارهای اداری می باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی، عضو کانون هواداران باشگاه اکسین در خصوص شرایط استادیوم در حال ساخت اکسین اظهار داشت: استادیوم شهید چمران شهرستان آمل در سال ۱۳۸۶ تحویل شرکت تجهیز سازمان تربیت بدنی وقت گردید ولی متاسفانه بعد از ۱۰سال هنوز به مرحله ی بهره برداری نرسیده است.

وی ادامه داد :طی جلساتی که با استاندار محترم مازندران , مدیرکل محترم ورزش وجوانان مازندران ومهندس خسرو ابراهیم زاده نایب رییس شورای شهر آمل و جناب آقای دکتر طاهری پور مدیریت محترم شرکت سرمایه گذاری اکسین انجام شد قرار شده این استادیوم را بصورت طولانی مدت در اختیار باشگاه اکسین قرار گیرد و این باشگاه که  کاملا خصوصی است این استادیوم را آماده کند.

افشین قبادی درادامه افزود: اکسین در ادامه ی راه برای پیشرفت ساخت این استادیوم قطعا سرمایه گذاری خواهد کرد ولی مانع بزرگ برای مراحل نهایی ساخت استادیوم کارهای اداری می باشد که اراده مسئولین را میطلبد و وقفه ای است که از طرف مسئولین انجام می شود که باعث نگرانی است و از مسئولین زیربط خواهشمندم همت کنند و مدارک واگذاری را دراسرع وقت برای قرارداد آماده کنند و اطمینان داشته باشید این استادیوم در مدت  کوتاهی   آماده بهره برداری خواهد شد.

وی همچنین گفت:  باشگاه اکسین یک باشگاه کاملا حرفه ای است که خوشبختانه تا اینجای کار هیچ مشکلی از لحاظ مدیریتی نداشته و از  معدود تیم هایی هستیم که حاشیه ای در آن وجود ندارد.

وی در پایان افزود:امیدواریم این تیم  درآمل مورد حمایت مسئولین قرار گرفته  و فوتبال دوستان آملی را خوشحال نمایند.

 

انتهای پیام/