بهرین بازیکن هفته دوم رقابت های لیگ دو، نقش مهم داریوش هرمزی را در موفقیت عنوان کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی از خوزستان، ماحصل گفتگو با نصرالله درفشی بازیکن نفت امیدیه با خبرنگار فرتاک ورزشی را در ذیل می خوانید:

فرتاک ورزشی: فوتبال را از ابتدا تا کنون در چه تیمهایی دنبال کردید؟

فوتبال خود را از تیم نوجوانان فولاد خوزستان که با نایب قهرمانی کشور همراه بود آغاز کردم سپس به جوانان و امیدهای فولاد خوزستان پیوستم و دوبار نایب قهرمان کشور شدیم و با نظر آقای مجید جلالی به تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر اضافه شدم.سال بعد برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به مقاومت تهران پیوستم که طی دوسال و کار کردن زیر نظر آقایان حاج رحمان احمدی و رحیم میراخوری موفق شدم 26گل بزنم و سال بعد با نظر یوسف نادریان به نفت و گاز گچساران پیوستم و ضمن زدن 8گل به لیگ یک صعود کردیم.سال بعد افتخار شاگردی سید کوروش موسوی در فولاد نوین و صعود به لیگ یک را داشتم.بعد از آن دوسال در نفت امیدیه بودم که مجموعا 13گل به ثمر رسوندم و سال قبل به پارس جنوبی جم رفتم و با مهدی پاشازاده برای سومین بار به لیگ یک صعود کردیم.امسال نیز افتخار حضور در نفت امیدیه و شاگردی داریوش هرمزی را دارم.

فرتاک ورزشی: چطور شد که به نفت امیدیه پیوستید؟

بعداز پایان فصل قبل و مشخص شدن حضور داریوش هرمزی در راس کادر فنی نفت امیدیه، با نظر مساعد ایشان و بدلیل شناختی که از ایشان داشتم و  هدف مشترکمان که صعود به لیگ یک بود به تیم شهرم پیوستم.

فرتاک ورزشی: از انتخاب خودتان راضی هستید؟

صدرصد

فرتاک ورزشی: امسال سال موفق و متفاوتی را از شما شاهد هستیم،دلیل آن چیست؟

کار کردن زیر نظر سرمربی جوان، خوش فکر و موفق جناب آقای هرمزی، یکدلی بازیکنان و مجموعه نفت امیدیه و هدف مشترکمان که صعود به لیگ یک است.

فرتاک ورزشی: هدف شما و نفت امیدیه چیست؟

همانطور که قبلا گفتم تنها هدف مجموعه نفت امیدیه صعود مستقیم به لیگ یک است و و با احترامی که برای پنج تیم دیگر گروه قائلم با بودن ما فقط به حضور در پلی آف فکر کنند.

فرتاک ورزشی: آیا به آقای گلی در این فصل فکر میکنید؟

اولویت اصلی من موفقیت تیم نفت امیدیه است سپس نیم نگاهی به آقای گل شدن در این فصل دارم.

فرتاک ورزشی: بازی با داماش گیلان در امیدیه را چطور میبینید؟

ما برای صعود،محکوم به شکست داماش گیلان هستیم و مطمئنا با تدابیر آقای هرمزی، اعضای کادر فنی ، همت و یکدلی تمامی بازیکنان و حضور پرشور تماشاگران نفت امیدیه به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

فرتاک ورزشی: حرف آخر؟

از مردم خوب و خونگرم امیدیه، طایفه بزرگ قلعه گلاب و اعضای خانواده مخصوصا پدرم که در تمام مراحل زندگی و فوتبالی در کنارم بودند و باعث دلگرمیم شدند، تشکر میکنم و در انتها از شما و سایت بزرگ فرتاک ورزشی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

خبرنگار: "بهنام کنارکوهی"

 

انتهای پیام/