تیم هف سمنان موفق شد،تیم خوب شهرداری همدان را با دو گل ببرد تا به صعود امیداور تر از گذشته شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، قاسم سیانکی مربی خوش اخلاق و با تجربه هفی بعد از بازی روز گذشته مقابل شهرداری از شرایط  تیم خوب سمنانی گفت  که در ادامه می خوانیم:

* ابتدا در مورد پیروزی مقابل شهرداری همدان باید  بگویم که بازی، بازی بسیار خوبی بود،تیم ما تمامی نقاط ضعف و قدرت شهرداری همدان را می دانست و با اطلاع کامل از چگونگی بازی این تیم وارد میدان شدیم ، ۹۰ دقیقه بازی کاملا یک طرفه بود،اگر عدالت فوتبال رعایت می شد شاید همدانی ها  با پنج گل بازی را می باختند.

* تنها چیزی که در مورد بازی همدان می توانم بگویم این است که اگر بازیکنانمان دقت بیشتری روی ضربات آخر می کردند می توانستیم تفاضل گل خود را مثبت کنیم چرا که روز آخر همین توپ هایی که به راحتی خراب می شود به کارمان می آید.

* به کادر فنی و بازیکنان شهرداری خسته نباشید می گوییم ولی باور کنید هیچ تیمی در گروه ما به زیبایی هِف بازی نمی کند و تنها عاملی که باعث باخت هایمان شده بود بد شانسی و بی عدالتی های داوری بود.با احترام به مربی حریف و هوادارانش باید بگوییم به جز یک توپ در اواخر نیمه دوم آنها هیچ شانسی مقابل ما نداشتند و خوش شانی آوردند که گل های خوردشان به پنج و شش نرسید.

* سخت ترین بازی این فصل هف مقابل شهرداری تبریز می باشد،یکی بهترین تیم های لیگ دو مخصوصا در گروه ما می باشد،بازی سنگینی مقابل این تیم داریم،اما ناامید نیستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا با دست پر از تبریز برگردیم.

* اگر نگاهی به جدول رده بندی رقابت ها داشته باشید متوجه این مهم می شوید که هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد، تیم ها فاصله کمی از همدیگر دارند،از دید من تیمی می تواند موفق باشد که در بازی های خانگی خود پیروز شود و در بازی های خارج از خانه نهایت استفاده را ببرد.در سه بازی اتی هف، دو بازی را میزبان هستیم و یک بازی را نیز به خانه حریف می رویم،اگر مقابل شهرداری تبریز مغلوب نشویم احساس می کنم مدعی اول صعود به لیگ یک می باشیم.

* کار کردن در همه جا سخت می باشد اما خوشبختانه با مدیریت خوبی که اقای فیض دارند و حمایت هایی که می کنند، باعث دلگرمی ما شدند ،تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا به دنبال جایگاه ابرومند باشیم و به صعود نیز خیلی فکر می کنیم.

* در پایان از تمامی هواداران و فوتبال دوستان سمنانی نهایت تقدیر و تشکر را دارم که در این بازی مقابل شهرداری همدان عالی ازتیم حمایت کردند،امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم در پاین فصل به لیگ دسته اول صعود کنیم.ضمنا از بازیکنانم تشکر می کنم که با جان و دل بازی کردند و با تمرکز زیاد موفق شدند رضایت مرا جلب کنند.

خبرنگار: "طاها احمدپور"

 

انتهای پیام/