محمد قاسمی نژاد بازیکن فصل گذشته نساجی مازندران با عقد قراردادی، به عضویت تیم شهرش خونه به خونه بابل در آمد.

به گزارش فرتاک ورزشی، محمد قاسمی نژاد که در فصل گذشته در نساجی توپ می زد به تیم شهر خود پیوست، وی در مصاحبه ای از اهداف خود و همچنین در مورد پیوستنش به خونه به خونه سخن گفت که در ادامه می خوانیم:

* پیشنهاداتی از لیگ یک با مبالغی خوب برایم رسیده بود ولی به دلیل تازه متولد شدن پسرم نتوانستم از استان خارج شوم. دو پیشنهاد هم از لیگ برتر داشتم ولی چون از جهت مدیریت و بحث مالی مشکل فراوان داشتند نتوانستم به آن ها جواب مثبت بدهم ولی در نهایت با توجه به اینکه با نساجی به توافق نرسیدم از بابل تیم شهرم به بنده پیشنهادی شد و منم پذیرفتم که این فصل در خدمت مردمان شهرم به فوتبال خود ادامه بدهم.

* در مورد عدم توافق با نساجی نیز باید بگویم که اصلا خود نیز  نمی دانم چه شد و چطوری شرایط پیش رفت فقط یک بار با من تماس گرفته شد دیگه قسمت نبود امسال خدمت نساجی و مردم خوب قائمشهر باشم و برای کادر فنی و مدیریت محترم باشگاه و آقای صنیعی فر آرزوی موفقیت می کنم.

* یک تشکر ویژه از حاج قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه که فوتبال بابل را زنده کردند و به شهر روحیه و شادابی بخشیدند می کنم. از اینکه به شهر خودم آمدم بسیار خرسندم و با قلبم برای شادی مردم شهرم تلاش می کنم و با تمام وجودم سعی می کنم امسال تیم را لیگ برتر برسانیم تا جواب محبت های همشهریانم را بدهم.

* ما جوانان خوبی کنار خود داریم که آینده فوتبال استان هستند و بچه های بومی خیلی خوب و باتجربه ای داریم که اگر دیده شوند می توانند به ما کمک فراونی کنند. برای هدفمان تا آخرین لحظه می جنگیم، مطمئن باشید که امسال تیم یکدست و همدل هستیم و تا پایان کنارهم هستیم. در تیم امسال برای موفقیت تیم تلاش می کنند و هیچکس موفقیت فردی برایش مهم نیست.

* در پایان صحبت هایم تشکر می کنم از مردم خوب قائمشهر که سه سال  باتمام وجودم برای شادی دل های آنان تلاش کردم و از مردم خوب و فهیم  شهرم ممنونم که بنده را مورد لطف خود قرار دادند و مطمئن باشند که امسال دل شان را شاد می کنیم و به لیگ برتر می رسیم. فقط باید صبور باشیم و تا لحظه آخر تیم را حمایت کنیم و به این جوانان اعتماد کنیم. امیدوارم که در پایان فصل هر دو نماینده مازندران به لیگ برتر صعود کنند.

 

انتهای پیام/