دیدار دو تیم بادران و آلومینیوم اراک با نتیجه سه بر یک به سود نماینده تهرانی پایان یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در این دیدار شاگردان علی حنطه حرفی برای گفتن مقابل نارنجی پوشان تهرانی نداشتند و در پایان بازی، شاهد این بودیم که سه گل از تیم تهرانی دریافت کردند. در این بازی اگر مهاجمان بادران تهران دقت لازم را داشتند بدون تردید نتیجه بازی دو رقمی بود و نماینده اراک شکست سنگینی را متحمل میشد، حال باتوجه به این باخت سنگین مقابل رقیب و کسب فقط دو امتیاز از چهار بازی باید ببینیم آینده علی حنطه چگونه خواهد شد.

شنیده ها حاکی از این بود که وی طی امشب یا فردا استعفا خود را می نویسد در غیر این صورت تصمیمات جدی تری از سوی باشگاه اراکی گرفته می شود. حنطه که با سرو صدا و حاشیه های فراوانی به آلومینیوم رفته بود در جذب بازیکن و یارگیری بسیار ضعیف عملکرد طوری که با آمدن مدیرعامل جدید آلمینیوم ۵/۶ بازیکن از لیست این تیم کنار گذاشته شده اند و ۵/۶ بازیکن جدید با دستور مدیرعامل از جمله سعید یوسف زاده، جلال رافخایی، بهادر عبدی و ... جذب تیم شده اند تا تیم سر و سامان بهتری به خود بگیرد.

 هرچه هست هواداران آلمینیوم از تیم خود نتیجه خوب و موفقیت می خواهند که با این روند و سبک فوتبال بازی کردن بعید به نظر می رسد آلومینیوم در این فصل حرفی برای گفتن داشته باشد مگر آن که تغییر و تحولاتی انجام بشود و با آمدن یک مربی اسم و رسم دار تر و کار کشته تر بتوانند نتایج بهتری کسب کنند در غیر این صورت سقوط به لیگ دسته دوم محتمل به نظر می رسد.

 

انتهای پیام/