کمک مربی تیم فوتبال بادران تهران معتقد است که مشکلات این تیم در فاز هجومی رفع خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرتا منهاجی کمک مربی تیم فوتبال بادران تهران در پایان بازی با آلومینیوم اراک در گفتگو با خبرنگار "فرتاک ورزشی" درخصوص این بازی گفتگو کرد که ماحصل این مصاحبه به شرح ذیل می باشد:

بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

* بازی خوبی بود و به نظر من بازی را خیلی خوب شروع کردیم اگر چه تا وقتی که به گل رسیدیم کمی طول کشید و اگر چند موقعیت ابتدای بازی را گل میکردیم شرایط بازی آسان تر میشد و تیم رقیب هم بازیکنان با تجربه ای داشت و دقایقی از بازی هم توانستند کارهای خودشان را انجام بدهند. از نتیجه راضی هستیم و از چیزی که راضی تر هستیم این است که بچهای ما الحمدالله توانستند تراز تیمی ما را نشان بدهند.

مثل این که تیم شما مشکل گل نزدن دارد و هر بازی موقعیت های زیادی خراب می کند؟

* من فکر میکنم بخاطر این که تیم بادران خیلی زیبا و هجومی بازی می کند موقعیت های زیادی بدست می آورد و تماشاچی ها لذت می برند و قول می دهم گل زنی تیم بادران هم بهتر بشود.

آینده بادران را چطور می بینید؟

* هدف تیم ما مشخص است و سعی میکنیم متمرکز روی هدف خودمان باقی بمانیم. بادران باشگاهی است که برنامه های بلند مدت زیادی دارد و ما سعی میکنیم با کسب نتیجه خوب این شوق و امید را بین تماشچی ها و باشگاه به همراه داشته باشم

اگر صحبت پایانی دارین بفرمایید.

* تشکر میکنم از تماشاچی ها و بازیکن های تیم بادران، به معنای واقعی یک تیم همدل داریم از بزرگ تا کوچیک داریم و از حمایت های بی حد و حصر باشگاه نیز تشکر میکنم.

 

انتهای پیام/