مدیرعامل آلومینیوم اراک در گفتگو با فرتاک ورزشی؛

مدیرعامل تیم فوتبال آلومینیوم اراک از سبک بازی این تیم رضایت کامل ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علیرضا دهشمند مدیرعامل تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از پایان بازی با بادران در گفتگو با خبرنگار "فرتاک ورزشی" درخصوص این بازی و شرایط تیمش گفتگو کرد که ماحصل مصاحبه ایشان را در ذیل می خوانید:

آقای دهشتمند بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

* از نتیجه بازی راضی نیستیم. انتظارات ما خیلی بیشتر از این است. بازیکنان نیمه اول بازی خوبی نمایش دادند ولی هرچی از زمان بازی گذشت متاسفانه افت بدنی پیدا کردند و نتوانستند توانمندی خودشان را به نمایش بگذارند. من به آقای ربیعی و مجموعه بادران بابت این تیم عالی تبریک عرض میکنم.

تیم مقابل هر زمانی که اراده میکرد موقعیت گل ایجاد میکرد مثل اینکه کادر فنی تیم شما برنامه ای برای این بازی نداشتند؟ 

* در نیمه اول فکر میکنم تیم ما بهتر از تیم حریف بازی کرد ولی نیمه دوم تیم حریف با استفاده از بازیکنانش و افت بدنی تیم ما بهتر عملکرد مطمئن باشید مشکلات ما حل می شود و هماهنگی بیشتری بین بازیکنان ایجاد می شود و ۳_۴ تا از بازیکن های ما کارت بازیشان صادر نشده است و اگر این بازیکنان به تیم اضافه بشوند مطمئن باشید شرایط تیم ما بهتر می شود و حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

با آمدن شما آلومینیوم اراک کمی شکل گرفته است آینده تیم را چگونه می بینید؟

* من یک زمانی در اراک کار کردم و رو سفید شدم و این قول را می دهم ظرف دو ماه آینده شرایط تیم بهتر می شود و آخر فصل یک رتبه تک رقمی کسب میکنیم و زیر ساخت ها را برای درآمدزایی و تیم های پایه فراهم میکنیم و می رویم برای فصل آینده تا یکی از مدعی های اصلی صعود باشیم.

هواداران آلمینیوم از کادرفنی خیلی ناراضی بودند برنامه ای دارین؟

* فردا جلسه داریم انشاالله فردا در این مورد تصمیم گیری می کنیم.

صحبت پایانی با هوادارها دارین بفرمایید

* من به هوادارها قول می دهم آخر فصل یک رتبه آبرومند داشته باشیم فقط لطف کنند حمایت کنند، باشند کنار ما و ما را تنها نگذارند.

مصاحبه: امیررضا رضایی

 

انتهای پیام/