سرمربی خیبر در گفتگو با فرتاک ورزشی:

سرمربی خیبر خرم آباد از بازیکنان این تیم مقابل شهرداری بم رضایت دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی جوان خیبر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار "فرتاک ورزشی" گفت: در بازی دوم  مقابل شهرداری بم  کار سختی داشتیم چراکه نه شناختی از تیم حریف داشتیم و نه زمان مناسب برای تمرین.

وی گفت: بعلت مسافت طولانی خرم آباد تا بم و نبود امکانات پروازی تیم ما از راه زمینی و با اتوبوس خود را به شهر بم رساند و البته که این معضل سالهاست گریبانگیر تیمهای لرستان است. که همین موضوع باعث می شود چند تمرین و ریکاوری را از دست بدهیم و بدن بچه ها آمادگی لازم را نداشته باشد.

خادمی افزود: با مشکلاتی که ما داریم  از کار بچه ها رضایت دارم و از تلاش آنها سپاسگذارم. هرچند بایستی بیشتر کار کنیم و از فرصتها بهترین استفاده را ببریم.

در ادامه سرمربی باتجربه خیبر گفت:

تیم شهرداری بم از امکانات خوبی بهره میبرد و مسوولین بم خوب پشت تیم هستند. ای کاش مسوولین ماهم قدری به خود بیایند و حداقل برای نام استان هم که شده دست در دست هم از تیم حمایت کنند.

وی گفت: خیبر در این فصل چهره ای بسیار جوانتر به خود گرفته و در کنار جوانان چند بازیکن باتجربه و کلیدی داریم که خیلی به تیم کمک میکنند.

سرمربی خرم آبادی خیبر در پایان افزود: بازیهای لیگ دو بسیار زیاد و سخت است و چهره تیمها از هفته های پنجم به بعد کاملا مشخص میشود. امیدواریم با رفع موانع، تیم روال عادی خود را سپری کند و امتیازات لازم را کسب کنیم. از همه مردم و هواداران خیبر تقاضا دارم برای روحیه بخشیدن و تشویق بچه ها کنار تیم باشند و در بازیهای خانگی صبورانه ما را حمایت کنند.

مصاحبه: سیامک کوهگرزاده

 

انتهای پیام/