مدیر عامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: کسانی که در فوتبال فعالیت میکنند ظرفیت خود را بالا ببرند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علیرضا دهشمند مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک در واکنش به صحبت های محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: زمانی که محمود فکری حرف از اخلاق میزند نا خودآگاه باعث خنده میشود چرا که اخلاق و روحیات ایشان برای همه مشخص است و نمیتوان با جلوه دادن یک ویترین خوب افکار عمومی را گمراه کرد.

وی ادامه داد: استفاده از طبل و بوق در همه جای دنیا مرسوم است و اینکه تماشاگران از این وسایل برای تشویق تیم خود استفاده میکنند بی اخلاقی نیست بلکه بی اخلاقی آن است که ۹۰ دقیقه در کنار زمین به الفاظ مختلف به مردم یک شهر توهین کنیم.

دهشمند تصریح کرد: فوتبال بالا و پایین دارد و همین باعث جذابیت آن میشود در این بین افراد باید ظرفیت خود در برابر هر نوع نتیجه ای بالا ببرند و آن طور نباشد که پس از آنکه نتیجه دلخواه را کسب نمیکنند زمین و زمان را به همه بدوزند و به همه توهین کنند.

وی ادامه داد: بنده چندین سال این افتخار را داشتم که در کنار مرحوم منصور پور حیدری یکی از بزرگان فوتبال ایران و استقلال در اراک کار کنم و رفتار محمود فکردی نشان داد که به هیچ وجه نتوانسته از مکتب استاد پورحیدری بهره مند شود.

مدیر عامل باشگاه آلومینیوم اراک تصریح کرد: بنده بعنوان کسی که از طرفداران تیم استقلال تهران هست برای پیشکسوتان با اخلاق و واقعی این تیم احترام ویژه ای قائل هستم ولی واقعا کسی با پوشیدن لباس یک تیم و ۲ بازی ملی با شخصیت نمیشود و شخصیت درون افراد هست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به زودی مشخص خواهد شد که کسانی که دم ار اخلاق و اخلاق مداری زده اند برای گرفتن نتیجه به هر قیمتی دست به چه اقداماتی میزنند.

 

انتهای پیام/