ادامه عهد برادری بخاطر مهرداد اولادی؛

با توجه به بازی دو تیم ملوان و نساجی در هفته ششم رقابت های لیگ دسته اول کشور، هواداران نساجی در تدارک بهترین پذیرایی از میزبان نام آشنای خود هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 شاید کمتر تیمی را در دنیا فوتبال پیدا کنید که هوادارانشان با هم متحد بوده و عهد برادری داشته باشند ولی هواداران نساجی در اقدامی تحسین برانگیز چند سالی است که با هواداران تیم های مختلف کشور دست دوستی داده اند و این نشان دهنده فرهنگ و ریشه این تیم قدیمی است.

ملوان، سپیدرود و داماش از جمله این تیم ها هستند که هوادارانشان رابطه خوبی با هواداران نساجی دارند و همواره به خوبی از یکدیگر در بازی های خانگی پذیرایی کرده اند. به طور مثال دیدار دو تیم نساجی و ملوان در فصل قبل رقابت ها که هواداران ملوان در بازی رفت به هواداران نساجی خوش آمد گفته و از آنان پذیرایی کردند و همینطور اقدام متقابل هواداران نساجی در بازی برگشت که با نصب بنر و شعار های مختلف احترام خود را نسبت به هواداران انزلی چی نشان دادند. 

به طور حتما این اتحاد و همدلی در یک شعار به اوج خود خواهد رسید و آن تشویق زنده یاد مهرداد اولادی فوتبالیست قائمشهری و سابق ملوان است. هواداران دو تیم در قول و قرار های پیش از بازی تیمشان یک حرف واحد دارند: "نام اولادی را بلندتر فریاد خواهیم زد" و با شناختی که از این هواداران داریم شکی نیست که به قرار خود در دقیقه 33 عمل خواهند کرد.

انتهای پیام/