ایستگاه اخر لیگ سه برای درسیدن به دسته دوم فوتبال کشور به نقطه آخر رسید و بین تیم های جهادنصر سیرجان و شهید مولایی قراخیل یکی صعود خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور بعد از فراز و نشیب های فراوان به روزهای آخر خود رسیده است و با برگزاری  دیدارهای مرحله پلی  اف بین تیم های جهاد نصر سیرجان و شهیدمولایی قراخیل در دو دیدار رفت و برگشت، نماینده چهارم راه یافته به دسته دوم فوتبال کشور انتخاب خواهد شد تا پرونده این فصل از رقابت های لیگ دسته سوم بسته شود.

در اولین دیدار از مرحله پلی اف که روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود، جهادنصر سیرجان میزبانی را بر عهده خواهد داشت.

جهاد نصردر این فصل ازمسابقات از مربی با سابقه ای به نام قاسم شهبا که با حذف حریف سرسخت بجنوردی موفق شده بود تیم خود را به این مرحله برساند، پا در این رقابت ها گذاشته است و این مربی توانسته یک تیم کاملا یکدست و باتجربه را نسبت به لیگ دسته سوم راهی مسابقات نماید، بازیکنانی هم چون مختارجمعه زاده که در نتایج اواخر این تیم نقش کلیدی را ایفا کرده  است و دوست دارند سیرجانی ها را بعد از گلگهرکه  در لیگ یک حضور داردِ، نمایندای نیز در لیگ دسته دوم داشته باشند.

 اما در آن سوی میدان تیم شهید مولایی قراخیل قائمشهرحضور دارد، تیمی  که همه فکر میکردند برای بقا در لیگ سه باید بجنگد، اما شگفتی ساز شد و در روز آخر با شکست چوکای تالش، راهی پلی اف شد و در دیدار پلی اف به طور ناباورانه با درخشش دروازبان خود محمد فلاحتی که در دور برگشت عملکرد خیره کننده ای داشت حریف البرزی خود را از پیش رو برداشت تا همچنان به شگفتی سازی ادامه دهند.

شاگردان ابراهیم مرادی رویای صعود در سر دارند و میخواهند بار دیگر شادی را به قائمشهر بیاورند و بعد از صعود شیرین نساجی به لیگ برتر جشن صعود شهید مولایی به لیگ دو را برپا کنند اما برای دست یابی به این رویا باید از حریف سرسخت سیرجانی خود در دو دیدار حساس عبور کنند.

در هر حال باید دید و به انتظار نشست که آیا سیرجانی ها می توانند از امتیاز میزبانی بهره کافی را ببرند یا این که باید چشم انتظار بازی برگشت باشند که می تواند دیداری سخت برای آنها باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.