آبتین محمد علی یکی از بهترین مدافعان چپ لیگ دسته سوم کشور که فصل خوبی را به همراه شهدای رزکان البرز پشت سر گذاشت. او سابقه بازی در تیم ملی جوانان و صعود به همراه دو تیم گسترش فولاد تبریز و اکسین البرز از لیگ دو به یک را دارد مصاحبه‌ای با سایت تخصصی لیگ سه فرتاک ورزشی انجام داد.

فرتاک ورزشی، از اینکه جزو بهترین گزینه های بهترین دفاع چپ فصل و اینکه هفته های زیادی در تیم منتخب هفته بودی چه احساسی داری؟

این لطف خدا به بنده بود و حاصله زحمات هم تیمی هام و در آخر سخت تمرین کردنم تو طول سال بود و این اتفاق باعث میشه که امسالم بهتر از سال قبل شروع کنم و به پایان برسانم

چی شد که باوجود عملکردت خوبت در فصل های گذشته امسال در لیگ سه بازی کردی؟

تیم شهدای رزکان برای استان البرز و دوستان و مربی های خوب و نزدیکه من بود و جمعی از بازیکنان خوب استان جمع شده بودیم که تیم رو قهرمان کنیم و به لیگ دو بیاریم که تا پلی اف رسیدیم که متاسفانه با یک تفاضل گل کمتر از صعود باز ماندیم.

سطح لیگ سه را چطور دیدی؟

سطح بازی ها خیلی خوب بود اللخصوص چند تیم مدعی گروه که شانس صعود داشتند.

برای فصل جدید و آینده ورزشی‌ات چه برنامه داری؟

خداروشکر بافصل خوبی که پشت سر گذاشتم امیدوارم تو فصله جدید هم این روند پایدار باشه وبه سطح بالاتری از فوتبال برسم فعلا در حال حاضر تمرینات انفردای شروع کردم ومنتظرم وضعیت تیم ها و مربی ها مشخص بشه تا بهترین  تصمیم را برای فصل جدید بگیرم.

صحبت آخر؟

از شما و سایت بزرگ فرتاک ورزشی که  که لیگ دسته سوم را پوشش می‌دهند تا بازیکنان جوان دیده شوند ممنونم ان شاالله همیشه سربلند باشید.

مصاحبه: علیرضا ملکی

انتهای پیام/