حضور بازیکنان غیر مجاز در ترکیب موکریان قطعی است؛

سرپرست تیم فرهنگ ایثار آستارا باشگاه موکریان مهاباد را مورد اتهام قرار داد

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پایان هفته پنجم رقابت های لیگ دسته سوم کشور تیم رده دومی فرهنگ ایثار آستارا برابر تیم موکریان مهاباد قرار گرفت که در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد اما در پایان این بازی سرپرست تیم فرهنگ ایثار موضوع جالبی را مطرح کرد که در ادامه میخوانیم.

اسفند عشایری در ابتدای سخنان خود افزود: برد با چه قیمتی ؟ با تقلب؟ زحمت و سختی بازیکنان و مدیرانی که با شرایط اقتصادی ضعیف به سختی تیم را برای مسابقات روانه می کنند باید با در نظر نگرفتن اصول اخلاقی ضایع شود؟

وی ادامه داد: در دیدار برابر موکریان مهاباد چند نفر از بازیکنان تیم موکریان از شاگردان فصل گذشته  مربی تیم ما آقای حمیدی بودند که قبل از بازی هم به رسم احترام و رخصت نزد آقای حمیدی مربی سابقشان آمدند و اما بعد از پایان بازی چند نفر از افرادی که داخل استادیوم بودند و حتی یک مربی اهل مهاباد بر اساس آشنایی که با مربی ما داشت آمدند و اطلاعاتی به ما دادند که بازیکنان داخل زمین با کارت و پیراهن افراد دیگری بازی کردند! و این بازیکنان عضو تیم موکریان نیستند و حتی دو بازیکن داخل زمین روز گذشته برای تیم استانی در لیگ استان بازی کرده اند و حتی عکس بازی روز قبل را هم برای ما فرستادند که در حال حاضر موجود است و عکس همان بازیکن که روز قبل برای تیم استانی بازی کرده است و در مقابل ما هم با پیراهن تیم موکریان بازی کرده در اختیار ماست ، بازیکنی که متهم است به عنوان بازیکن جا زده بازی کرده است  و آقای حمیدی سرمربی ما کاملا به ایشان شناخت دارد و شاگردش بوده در پایان بازی متوجه شدیم در لیست ۱۸ نفره تیمش نبوده و وقتی مربی ما گفت آن بازیکن شاگرد من است و کاملا به ایشان شناخت دارم مسئولین موکریان میگفتند نه اسم ایشان چیز دیگریست!

عشایری در خصوص اتفاقات بعد از بازی ادامه داد : بعد از این ناظر بازی از بازیکنانی که ما عنوان کردیم خواست تا بیایند تا از آنها عکس بگیرد که سرپرست و مربی تیم موکریان تنها یک بازیکن را پیش ناظر آوردند و بعد از آن آقای پناهی ناظر محترم مسابقه هر چقدر اصرار کردند سرپرست و مربی موکریان از آوردن بازیکن نافرمانی کردند و به خواسته ناظر توجهی نکردند و حتی سرپرست و مربی تیم هم دیگر برنگشتند و بازیکنان خواسته شده توسط ناظر را افرادی نامعلوم از در پشتی استادیوم فراری دادند!

عشایری در ادامه گفت : بنده به عنوان نماینده باشگاه فرهنگ ایثار آستارا بخاطره گرفتن حق تیم و بازیکنانم تا آخرین نفسم تلاش میکنم زیرا ۱۰۰٪ مطمئن هستم که ۴ بازیکن تیم موکریان بدون داشتن کارت و با اسامی بازیکنان دیگر بازی کردند و مطئن باشید به دلیل گرفتن حقمان جناب سرهنگ آرمان و جناب سرهنگ مهدی زاده مالک و مدیرعامل باشگاه خودشان شدیدا پیگیره این ماجرا هستند و حتی امروز که روز جمعه و تعطیل بود سرسختانه تمام موارد را از مراجع لازم پیگیری و تمام استعلامات لازم را انجام دادند و اگر فدراسیون پیگیری نکند تا فیفا هم خواهیم رفت! و با مدارک و مستندات کاملی که در اختیار داریم خودم به فدراسیون و کمیته انضباطی و سازمان لیگ و  فدراسیون خواهم رفت و حقمان را میگیریم . چطور ممکن است بازیکن تیم موکریان که شاگرد مربی ما بوده و دو سال با مربی ما زندگی کرده و کاملا به ایشان شناخت دارد و حتی قبل از بازی از مربی ما رخصت گرفته است بعد میگویند که این بازیکن در تیم ما نیست!

عشایری در پایان افزود: این نتیجه در شرایط طبیعی و براساس فوتبال نبوده و به جز بازیکنان تقلبی مشکلات دیگری هم بود که نتیجه را به این شکل رقم زد و در کل شرایط برای انجام این بازی مساعد نبود و به این شکل امتیاز گیری به دور از اخلاق ورزشی است ، ما هم دوست نداریم باعث محرومیت ۴ بازیکن و باشگاه موکریان بشویم و با جرائم مالی که برای این خطا وجود دارد به باشگاه موکریان ضرر بزنیم اما خودشان باعث این کار شدند و در کل ما از مهمان نوازی و احترام مهابادی ها و سرپرست این تیم در خارج از زمین خیلی ممنون هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.