امیدوار بودم شخص آقای فراهانی به عنوان ناظر حضور بیابند؛

بیگی در خصوص دیدار حساس و شش امتیازی تیم برق آراء در مقابل دماوند آمل با فرتاک ورزشی به گفتگو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید بیگی سرمربی با اخلاق تیم برق آراء البرز در گفتگویی مختصر در خصوص شرایط دیدار حساس فردا تیمش برابر تیم دماوند آمل با فرتاک ورزشی مصاحبه ای را انجام داد که در ادامه میخوانیم.

 بیگی در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم در مورد بازى فینال گونه و شش امتیازی فردا که در آمل برگزار می شود صحبت داشته باشم صلاح دانستم که از مسئولین بابت منظم برگزار شدن بازی ها تشکر کنم و امیدوارم که تا پایان فصل مرحله دوم لیگ دسته سوم که تیم ما هم قطعا حضور خواهد داشت به همین شکل انجام شود.

بیگی در ادامه نیز گفت : با توجه به بازى فینال گونه فردا که در آمل برگزار می شود باید بگویم که با احترام به تیم دماوند آمل ، تیم برق آراء از هر لحاظ آمادگى دارد که برنده این بازى باشد در این بازى نه محرومی داریم و نه  مصدومی و تیم از هر لحاظ پر انگیزه می باشد.

بیگی در خصوص حضور ناظره ویژه در این بازی گفت:  بنده امیدوار بودم که شخص آقاى فراهانى مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم خودشان به عنوان ناظر ویژه در این بازی حضور داشته باشند ولی با توجه به مشکلات کارى و همچنین اینکه آخرین روز بازی ها میباشد ایشان میبایست در سازمان لیگ حضور داشته باشند که تمام بازی ها را رصد کنند و فقط درخواستم از کمیته داوران و همچنین سازمان لیگ این است که ناظران و داوران با تجربه را براى این بازى در نظر داشته باشند که خدایی ناکرده نه تیم برق آرا و نه تیم دماوند آمل صدمه ایی از این بابت نبینند.

بیگی در پایان عنوان داشت : در پایان هم اینکه باید تمامى مسئولین آمل همچون دیدار هاى گذشته این تیم امنیت را براى تیم مهمان محیا کنند ، امیدوارم که این بازى طورى برگزار شود که هر تیم بر مبناى لیاقتش نتیجه را ببرد نه اینکه حاشیه اثر گذار باشد در نتیجه این دیدار حساس و قطعا زیبا.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.