برنامه هفته هفتم تا دهم مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

زمان شروع نقل و انتقالات نیم فصل روز پنجشنبه مورخ ۱۷ بهمن ۹۸ و زمان پایان نقل و انتقالات روز پنجشنبه مورخ اول اسفند ۹۸ است.تیم های حاضر در این دوره از مسابقات میتوانند با رعایت قوانین و مقررات نقل و انتقالاتی نسبت به ثبت نام ۶ بازیکن واجد شرایط در لیست اسامی تیم خود اقدام نمایند.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته هفتم
شنبه ۵ بهمن ۹۸
یزد لوله – خلیج فارس میناب – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید نصیری یزد 
برق ۳ فاز شیراز – استقلال شوش – ساعت ۱۴- ورزشگاه  حافظیه شیراز
یکشنبه ۶ بهمن ۹۸
سپاهان نوین ایذه – آذراب اراک– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ایذه
بویر احمد یاسوج – شاهین بندر عامری – ساعت ۱۴- تختی یاسوج
شهید مولایی قائمشهر – پیشگامان فنون پارس – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا ساری
پاس گیلان – فرهنگ ایثار آستارا–– ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت
شهرداری اردبیل – دماوند آمل– – ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی اردبیل
مهاجر نوین مشهد – کیان تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی مشهد
آبی پوشان ذوالفقار کاشان – عقاب تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  امیرکبیر کاشان
ستاره سرخ کاشان – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کوچکی سفیدشهر
دوشنبه ۷ بهمن ۹۸
تازان تهران – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کلهر شهریار
شهرداری نوشهر – جوان نوین ساری – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – ۰۴ بیرجند– ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

download

هفته هشتم
جمعه ۱۱ بهمن ۹۸
یزد لوله – سپاهان نوین ایذه – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید نصیری یزد 
استقلال شوش – سپاهان نوین اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی شوش
شاهین بندر عامری – آذراب اراک – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهداء اهرم
خلیج فارس میناب – برق ۳ فاز شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید امینی میناب
عقاب تهران – شهرداری اردبیل – ساعت ۱۴- ورزشگاه  دوشان تپه تهران
آبی پوشان ذوالفقار کاشان –شهید مولایی قائمشهر– ساعت ۱۴- ورزشگاه  امیرکبیر کاشان
دماوند آمل – پاس گیلان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  اجوارکلا آمل
آذر کوثر تبریز- پیشگامان فنون پارس– ساعت ۱۴- ورزشگاه  مرزداران تبریز
شنبه ۱۲ بهمن ۹۸
پاراگ تهران – ستاره سرخ کاشان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کشوری تهران
تازان تهران – مهاجر نوین مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران
نگین سناباد مشهد – شهرداری نوشهر– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی مشهد
جوان نوین ساری – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا ساری
۰۴ بیرجند – کیان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی بیرجند

photo_2020-01-14_17-49-59

هفته نهم
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸
بویر احمد یاسوج – استقلال شوش– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی یاسوج
سپاهان نوین اصفهان – خلیج فارس میناب– ساعت ۱۴- ورزشگاه  صفائیه  اصفهان
برق ۳ فاز شیراز – یزد لوله– ساعت ۱۴- ورزشگاه  حافظیه شیراز
سپاهان نوین ایذه – شاهین بندر عامری – ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ایذه
شهید مولایی قائمشهر – آذر کوثر تبریز– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا ساری
پیشگامان فنون پارس – فرهنگ ایثار آستارا– ساعت ۱۴- ورزشگاه  عطر سیب تهران
پاس گیلان – عقاب تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت
شهرداری اردبیل – آبی پوشان ذوالفقار کاشان– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی اردبیل
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸
ستاره سرخ کاشان – تازان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید محمد کوچکی سفیدشهر
کیان تهران – جوان نوین ساری– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کلهر شهریار
ویستاتوربین تهران – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران
شهرداری نوشهر – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نوشهر
مهاجر نوین مشهد – ۰۴ بیرجند– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی مشهد

photo_2020-01-14_17-50-37

هفته دهم
دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۸
سپاهان نوین ایذه – برق ۳ فاز شیراز– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ایذه
سپاهان نوین اصفهان – یزد لوله– ساعت ۱۴- ورزشگاه  صفائیه  اصفهان
بویر احمد یاسوج – خلیج فارس میناب– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی یاسوج
آذراب اراک – استقلال شوش– ساعت ۱۴- ورزشگاه  آذراب اراک
سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸
۰۴ بیرجند – جوان نوین ساری– ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی بیرجند
شهید مولایی قائمشهر – شهرداری اردبیل– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا ساری
پاس گیلان – آبی پوشان ذوالفقار کاشان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت
پیشگامان فنون پارس – دماوند آمل– ساعت ۱۴- ورزشگاه  عطر سیب تهران
آذر کوثر تبریز – فرهنگ ایثار آستارا– ساعت ۱۴- ورزشگاه  مرزداران تبریز
مهاجرنوین مشهد – ستاره سرخ کاشان– ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی مشهد
شهرداری نوشهر- تازان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران
کیان تهران – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کلهر شهریار

photo_2020-01-14_17-51-01

 

انتهای پیام/