یعقوب مهدی زاده مدیر عامل باشگاه محتشم تبریز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یعقوب مهدی زاده مدیرعامل باشگاه محتشم تبریز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هنوز ۶ هفته از مسابقات لیگ دسته سوم کشور مانده است و نباید کار صعود تیم محتشم را تمام شده فرض کرد.

یعقوب مهدی‌زاده  اظهار داشت: ۴ امتیاز فاصله با تیم دوم ، حاشیه امنیتی برای تیم محتشم تبریز فراهم کرده است اما این به معنای صعود تیم نبوده و هنوز ۶ هفته از مسابقات باقی‌مانده است.

وی گفت: در بازی هایی که به میدان خواهیم رفت ، هر بازی برای ما حکم فینال را داشته و هیچ حریفی را دستکم نخواهیم گرفت و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد که تکلیف صعود تیم را با کسب امتیازات لازم سریع‌تر مشخص کرده و کار را به هفته‌های آخر کشیده نشود.

مهدی‌زاده در مورد شرایط کرونایی این روزهای کشور متذکر شد: کرونا برای همه تیم‌ هاست و این شرایط تنها شامل تیم ما نمی‌شود ، باشگاه محتشم تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و ۲ بار هم تست دادیم و امیدوارم سایر باشگاه‌ ها نیز همین شرایط را رعایت کرده و مسابقات بدون نگرانی تیم‌ها‌ به پایان رسد.

مالک باشگاه محتشم تبریز تصریح کرد: باشگاه‌های خصوصی بیشتر نیازمند توجه هستند و من هیچ انتظار مالی از مسوولان ندارم و تنها خواستار حمایت معنوی آنها هستم و امروز با صراحت عنوان می‌کنم جزو معدود باشگاه‌هایی هستیم که هیچ بدهی به بازیکنان خود نداشته و سعی کردیم به هر شکلی که است پرداختی‌ها را بدون تاخیر واریز نماییم.

وی در مورد بازی تیمش با آبی‌پوشان ذوالفقار متذکر شد: هیچ بازی در مرحله دوم لیگ دسته سوم آسان نیست و بازی با تیم کاشانی هم همین شرایط را دارد. به آبی‌پوشان کاشان احترام گذاشته و ما نیز برای کسب نتیجه مطلوب به این شهر سفر خواهیم کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.