برخورد قاطع سازمان لیگ با تیم های متخلف؛

سازمان لیگ به جدیت به مسئله میزبانی تیم ها ورود کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 لیگ دسته سوم که هر سال رنگ و بوی حرفه ایی تری به خود میگیرد در آخرین اقدامات خود به جدیت در مسئله میزبانی تیم ها ورود کرده است.

میزبانی هایی که در سالهای اخیر حرف حدیث های فراوانی را پیرامون لیگ دسته سوم ایجاد کرد ، از بحث ورزشگاهایی بدون امکانات اولیه تا درگیری و جنجال میان تیم ها!

اما بعد از بروز اتفاقات جنجالی و حاشیه ایی در چند سال اخیر اینبار سازمان لیگ با جدیت به این موضوع ورود کرد و انصافا هم نظم خوبی را حاکم نمودند از جمله در برگزاری منظم مسابقات تا وضعیت سخت افزاری استادیوم ها که این تغییرات کاملا مشهود است و البته برخورد قاطع با تیم های خاطی که در برخی از اقدام های خود با تایید و حکم کمیته انضباطی میزبانی تیم های خاطی از آنها گرفته شده و به مرکز استان و یا استان مجاور منتقل میشود!

در این بین بودند تیم هایی که در فصل قبل و همین فصل از این مشکل در امان نماندند و با ورود کمیته انضباطی و قاطعیت سازمان لیگ از میزبانی محروم شدند که یکی از این تیم ها ستاره سرخ کاشان بود که با رای کمیته انضباطی از بازی در کاشان محروم و تعیین محل میزبانی به سازمان لیگ واگذار شد که سازمان لیگ نیز با همکاری هیات فوتبال استان اصفهان مسابقات تیم ستاره سرخ کاشان را به مرکز استان اصفهان و ورزشگاه تختی انتقال داد.

امیدواریم با شروع دوباره مسابقات در این شرایط حساس، کلیه تیم های لیگ سه از بروز مسائل خارج از اخلاق جلوگیری و همچنان سرلوحه ی لیگ های کشور باشند

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.