مهندس مهدی زاده گفت: سخت در اشتباه هستیم اگر فکر کنیم کار صعود تمام شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیر عامل باشگاه محشتم تبریز در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: سخت در اشتباه هستیم اگر تصور کنیم کار صعود تمام شده است و باید ابتدا با کسب ۳ امتیاز لازم صعود تیم را قطعی و بعد از این موفقیت سخن بگوییم.

وی گفت: در طول فصل اکثر هفته ها در صدر جدول قرار داشتیم ، کمترین باخت ، بیشترین برد و بهترین خط حمله را در اختیار داشتیم اما اگر همه این موفقیت های به صعود تیم منجر نشود فایده ای ندارد.

مالک باشگاه محتشم تصریح کرد: به بازیکنان تیم بعد از باخت مقابل پاس گیلان گفتم تیم می بازد و این باخت برای من ، شما در این دو بازی بعدی نهایت تلاش خود را کنید تا بتوانید به آنچه شایستگی دارید دست یابید.

یعقوب مهدی زاده تصریح کرد: تیم پیشگامان تهران از تیم های خوب این گروه است که تنها یک باخت در کارنامه دارد ، با تمام احترامی که به این تیم قائل هستم ، اما ما قصد داریم در تهران کار صعود را تمام کرده و بازی آخر در تبریز تشریفاتی باشد و به همین جهت با تمام قوا به تهران سفر خواهیم کرد.

مهدی زاده گفت: بعد از صعود در مورد برنامه های آتی باشگاه محتشم صحبت خواهم کرد ، اما در همین حد بگویم باشگاه محتشم به دنبال کارهای بزرگی در فوتبال است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.