سرمربی تیم محتشم تبریز گفت: می توانستیم در تهران برابر پیشگامان به برتری دست یافته و کار صعود را در تهران تمام کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر علی احمد زاده اظهار داشت : در مورد بازی پیشگامان باید بگویم ضرب آهنگ تیم ما خوب بود و چون تیم حریف تنها با برد برابر ما شانس حضور در پلی‌آف را داشت ، با تمام قوا برابر تیم ما قرار گرفته بود تا به هدف خود برسد.

وی گفت: در مقابل تیم ما هم می‌توانست با برتری مقابل پیشگامان صعودش را قطعی کند و باید بگویم ما هم هوشیارانه برابر حریف بازی کردیم و در ابتدا در تلاش بودیم که گل نخوریم و فرصت‌های خوبی هم برای رسیدن به گل داشتیم که ضربات آخرمان دقت لازم را نداشت.

سرمربی تیم محتشم در مورد هفته پایانی لیگ دسته سوم کشور گفت: در بازی رفت برابر تیم شهدای ساری به تساوی ۲ بر ۲ رسیده بودیم و دو تیم نسبت به بازی رفت تغییرات زیادی را داشته و  تیم ما پتانسیل و ظرفیت پیروزی برابر تیم شهدای ساری و صعود به لیگ دسته دوم را داشته و امیدواریم نتیجه تلاش مدیریت ، کادر فنی ، سرپرست ، بازیکنان و روابط عمومی فردا به کسب ۳ امتیاز و صعود مقتدرانه تیم ختم شده و تیم محتشم به لیگ دسته دوم کشور صعود نماید.

بازیکن سابق تراکتور گفت: هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و درست است که نتیجه برای تیم ساروی کاملا تشریفاتی است، اما دلیل نمی‌شود که بازی را آسان فرض کنیم و با تمام قدرت به مصاف شهدای ساری رفته تا صعود تیم را با برد قطعی نماییم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.