ویستاتوربین به آنچه مستحقش بود رسید؛

ویستاتوربین تهران موفق شد به لیگ دسته دوم کشور صعود کند

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال ویستاتوربین تهران که دومین فصل حضورش را در لیگ دسته سوم کشور تجربه میکرد موفق شد با صدرنشینی در گروه نخست رقابت های لیگ دسته سوم کشور در فصل ۹۸/۹۹ به لیگ دسته دوم صعود کند.

تیم فوتبال ویستاتوربین تهران که هدایتش را میلاد بلادی مربی جوان و با اخلاق پایتخت بر عهده دارد از همان ابتدای مسابقات با کسب برد های پیاپی و ثبت نتیجه های پر گل ، سازه صعود را کوک کرد و خیلی از تیم ها و مربیان حاضر در این تورنمنت سخت این تیم را از پیش صعود کرده تصور کردند و همین نتایج توقع ها را از ویستاتوربین بالا برد و این تیم با کسب عنوان قهرمانی نیم فصل کاره صعود را به نوعی آسان کرد.

در ادامه اما با ورود بیماری کرونا و تعطیلی لیگ و وقفه در مسابقات ویستایی ها کمی در شوک فرو رفتند و با از سر گیری مسابقات بعد از دوران کرونا صدر جدول توسط جوان نوین ساری از تیم ویستا توربین باز گرفته شد تا رقابت در بالای جدول برای صعود مستقیم و کسب سهمیه پلی آف توسط تیم های مدعی داغ شود.

شاگردان میلاد بلادی اقتدار خود را در دو هفته پایانی به رخ رقیبان کشیدند و موفق شدند با پیروزی در دیدار حساس و شش امتیازی مقابل نماینده ساری جایگاه جوان نوین را در صدر جدول به خطر بیاندازند.

ویستایی ها بعد از شکست نماینده ساری در اخرین دیدار خود در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد موفق شدند نگین سناباد خراسان را با نتیجه پر گل ۶ بر ۲ شکست دهند و چشم انتظار دیدار جوان نوین و کیان تهران باشند که حکم صعود شاگردان میلاد بلادی به لیگ دو با تساوی خانگی جوان نوین ساری و کیان تهران امضاء شد و ویستاتوربین تهران موفق شد به آنچه که حقش بود و به گفته عمده کارشناسان مستحقش بود برسد و لیگ دویی شود‌.

جالب است میلاد بلادی سرمربی با دانش و بااخلاق تیم فوتبال ویستاتوربین تهران به عنوان جوانترین مربی حاضر در لیگ دسته سوم بود که موفق شد به لیگ دو صعود کند و نامش به عنوان جوانترین سرمربی صعود کننده از لیگ دسته سوم کشور به لیگ دسته دوم به نوعی تاریخ ساز شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.