با اعلام کمیته مسابقات و سازمان لیگ؛

حامد اکبری پور آقای گل مسابقات لیگ دسته سوم کشور شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مسابقات لیگ دسته سوم کشور با صعود تیم های ویستاتوربین تهران ، محتشم تبریز ، شاهین بندر عامری و عقاب تهران به لیگ دسته دوم کشور به پایان رسید.

از آنجا که در پایان هر تورمنتی بهترین بازیکنان آن تورنمنت از جمله آقای گل مسابقات معرفی میشوند ، لیگ دسته سوم هم نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در پایان این رقابت ها از سوی سازمان لیگ بهترین گلزن معرفی شد.

اما جالب است اینبار بر خلاف فصول گذشته بهترین گلزن مسابقات از هجومی ترین تیم لیگ که بیشترین گل زده را در اختیار داشته یعنی ویستاتوربین آمده است ، حامد اکبری پور مهاجم سرشناس تیم فوتبال ویستاتوربین تهران موفق شد با زدن ۲۱ گل زده این عنوان را از آن خود بکند و بهترین گلزن مسابقات لیگ دسته سوم کشور در فصل ۹۸/۹۹ لقب بگیرد.

گفتنی است محاسبه تعداد گل ها برای آقای گل مسابقات لیگ دسته سوم کشور مجموع تعداد گل ها در دو مرحله اول و نهایی مسابقات محاسبه میشود.

حامد اکبری پور برای کسب این عنوان موفق شد ۱۱ گل در مرحله نخست برای تیم شهید اورکی اسلامشهر به ثمر برساند و ۱۰ گل نیز در مرحله دوم برای ویستا توربین به ثمر برساند.

همچنین بعد از حامد اکبری مهدی غیاثی فرد با ۱۸ گل از تیم محتشم و میلاد محسن زاده با ۱۵ گل زده به ترتیب رتبه های دوم و سوم بهترین گلزنان را نیز به خود اختصاص دادند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.