با اعلام امیرحسین فراهانی تاریخ نقل و انتقالات پیش قصل تمدید شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته سوم کشور در گفتگویی اختصاصی با فرتاک ورزشی از تمدید تاریخ نقل و انتقالات و همچنین تاریخ شروع مسابقات گفت:

فراهانی در خصوص تمدید تاریخ نقل و انتقالات پیش فصل اینگونه اظهار داشت؛ تا ریخ نقل و انتقالات پیش فصل که طی اعلام فبلی تا ۷ دی  ماه بوده است ولی با توجه به درخواست تیم ها و هماهنگی با کمیته نقل و انتقالات این تاریخ تا ۲۱ دی تمدید شد و همچنین تاکید خواهیم کرد که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید مجدد نخواهد شد.

مسئول برگزاری مسابقات نیز در خصوص شروع مسابقات گفت: نظر به اینکه هفته اول مسابقات در تاریخ ۱۶ دی ماه برگزار میشود و هفته دوم تاریخ ۲۳ دی خواهد بود نقل و انتقالات تا بعد از هفته اول ادامه خواهد داشت و در تاریخ ۲۱ دی به پایان خواهد رسید..

فراهانی نیز ادامه داد : سه هفته از برنامه مسابقات هم آماده است که هفته اول در تاریخ ۱۶ ، ۱۷ ، ۱۸ دی ، هفته دوم ۲۳ و ۲۴ دی و همچنین هفته سوم در تاریخ ۲۹ و ۳۰ دی برگزار خواهد شد که برنامه این سه هفته فردا ( روز یکشنبه ) اعلام خواهد شد.

فراهانی در پایان اظهار داشت : تمامی تیم ها موظف اند با قید فوریت نسبت به ثبت ۱۴ نفر از بازیکنان در لیست اقدام و کارت بازی دریافت کنند در غیراینصورت عواقب به عهده ی باشگاه مربوطه خواهد بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.