برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ دسته سوم باشگاه های فوتبال کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زمان نقل و انتقالات پیش فصل لیگ دسته سوم که تا روز ۷ دی ۹۹ بود تا روز یکشنبه ۲۱ دی ۹۹ تمدید شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول:
سه شنبه ۱۶ دی ۹۹
دریای حربده محمودآباد- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سمیرغ سیمرغ
بادامک قائن -  مقاومت تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر قائن
داماش پارسه تهران- کیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه هرندی تهران
انتظار بجنورد- شهروند نور- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بحنورد
آسمان مشهد(سناباد)-شهدای مقاومت جویبار - ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
سفیر نوین آبیک قزوین- شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آبیک
کاونیاو اشنویه- جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اشنویه
شهید اورکی اسلامشهر- شاهین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا  اسلامشهر
کیا پارس تهران- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
ستارگان مردان پاشا البرز- سردار جنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شهرداری فریدونکنار- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزاد فریدونکنار
شهدای گروس بیجار- ستارگان آژند آذربایجان(هرماس) - ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
ون پارس نقش جهان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان
چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹
خورشید مهر قروه کردستان- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران قروه
نیکان مهر تهران- نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
آکادمی کیا تهران- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
شاهین لردگان- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی لردگان
عقاب شیراز- استوک مرودشت فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز
خلیج فارس ماهشهر- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر
شهدای چوار ۶۵ ایلام- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴- ورزشگاه عدالتایلام 
عقاب تبریز- استقلال اهواز(اوحدی مراغه) - ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان)- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد


پنجشنبه ۱۸ دی ۹۹
پرسپولیس برازجان- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
پویا شوش( کارون اروند)- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
امید آوران مشیز کرمان- هرنگ جوان بستک هرمزگان - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری  کرمان 
فولاد هرمزگان- شاهین زاهدان - ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس  بندر عباس
شهدای ایل بهمئی کهکیلویه- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه رجایی بهمئی
شهید باقری گویم فارس( دماوند)- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرآهن خواف (برق آرا)- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
استقلال کیش- رضوان اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک  کیش


هفته دوم
سه شنبه ۲۳ دی ۹۹
شریعت نوین مشهد- آسمان مشهد(سناباد) - ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
شاهین تهران- کیا پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
استقلال علی آباد گلستان- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
شهروند نور- شهرآهن خواف (برق آرا) - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
سیمان شاهرود- بادامک قائن- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شاهرود
شهدای مقاومت جویبار- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کریمی جویبار 
شهروند رامسر- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
کیان تهران- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مینو خرمدره زنجان- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
گرین کشاوز نهاوند- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴- ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان مردان پاشا البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سوهان محمد قم-  سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان) - ساعت ۱۴- ورزشگاه یادگار امام قم
جام جم بیله سوار- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه کلانتری پارس آباد
کاویان نقده -  نیکان مهر(فولاد ویژن)تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
ذوب آهن اردبیل- عقاب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اردبیل
سردار جنگل صومعه سرا- سفیر نوین آبیک قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت 
استقلال اهواز(اوحدی مراغه)- خورشید مهر قروه - ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت ایرانیان تهران- آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنماشهریار
چهارشنبه ۲۴ دی ۹۹
پرسپولیس نوین دزفول- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید مجدیان دزفول
پیروزی نگین خورموج-  پویا شوش( کارون اروند) - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خورموج 
شهرداری بروجرد- شاهین لردگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه علی بیات بروجرد
ستارگان کرمانشاه- شهدای ایل بهمئی کهکیلویه- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
فرهنگ رامهرمز- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی رامهرمز
پردیس خرم آباد- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
صنعت فولاد اصفهان- امیدآوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اصفهان
شاهین زاهدان- استقلال کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر زاهدان
خلیج فارس میناب- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
سنگ آهن بافق یزد- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق
استوک مرودشت فارس- شهید باقری گویم(دماوند) - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مرودشت
هرنگ جوان بستک هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بشک


هفته سوم
دوشنبه ۲۹ دی ۹۹
انتظار بجنورد – استقلال علی آباد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
آسمان مشهد(سناباد) – شهروند نور- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن  مشهد
دریای حربده محمود آباد – شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا  سیمرغ
کانیاو اشنویه – نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه باکری ارومیه
مقاومت تهران – سیمان شاهرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
بادامک قائن – شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر قائن
ستارگان سیمرغ البرز – سوهان محمد قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج 
شهرداری فریدونکنار - شاهین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
شهرآهن خواف(برق آرا) – کیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
کیا پارس تهران – شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
نیکان مهر تهران(فولادویژن) – استقلال اهواز(اوحدی مراغه) - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
سولدوز نقده(ستاره سرخ کاشان) – مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
آکادمی کیا تهران – کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
شهدای گروس بیجار – گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
سه شنبه ۳۰ دی ۹۹
شهید اورکی اسلامشهر – سردار جنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا  اسلامشهر
سفیر نوین آبیک قزوین – آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آبیک
خورشید مهر قروه کردستان - ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران قروه
پویا شوش(کارون اروند) – ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
پرسپولیس برازجان – پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
شهدای ایل بهمئی کهکیلویه – شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴- ورزشگاه رجایی بهمئی
شهدای چوار ۶۵ ایلام – فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه عدالت ایلام
خلیج فارس ماهشهر – پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر
رز موکت بروجن – پردیس خرم آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بروجن
فولاد هرمزگان – استوک مرودشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
رضوانی اصفهان – شاهین زاهدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه قیام زرین شهر
امیدآوران مشیز کرمان – سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری کرمان
استقلال کیش - خلیج فارس میناب - ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
عقاب شیراز – صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز
چهارشنبه اول بهمن ۹۹
شهید باقری گویم فارس(دماوند) – هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه  شیراز
ستارگان آژند آذربایجان(هرماس) – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.